Przejdź do treści

„Kilerskie Karaoke” – nowe muzyczne show z gwiazdami

7 października startuje nowe muzyczne show – „Kilerskie Karaoke”. Występujące w nim gwiazdy udowodnią, jak bardzo potrafią poświęcić się dla fanów.

W kolejnych odcinkach pojawią się m.in. Maja Bohosiewicz, Patrycja Kazadi, Ewa Farna, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Kupicha, Michał Piróg, Steffano Tarazzino, Łukasz Płoszajski, Robert Biedroń. Ich występy oceniać będzie jury w składzie: Magdalena Schejbal, Katarzyna Kwiatkowska i Igor Nurczyński. Program poprowadzi Jankes.

„Kilerskie Karaoke” nadawane będzie w ESKA TV od 7 października w każdą niedzielę o godz. 18.00.

„Kilerskie Karaoke“ to pierwszy program, w którym gwiazdy mogą udowodnić, że mają niebagatelne poczucie humoru i duży dystans do siebie. W programie rywalizują dwie ekipy, z których każda składa się z dwóch gwiazd i fana ESKI, wybranego spośród publiczności. Kolejni zawodnicy mają za zadanie śpiewać podczas wykonywania różnych bardzo nietypowych czynności. Aby występ okazał się udany, uczestnicy muszą wykazać się zręcznością, refleksem, odwagą i przede wszystkim zimną krwią. Nie wiedzą z czym się zmierzą w najbliższej konkurencji. Mogą to być: węże, ogień, kąpiel w lodowatej wodzie, spacer w ulewnym deszczu, jazda na rodeo. Rywalizujace ze sobą gwiazdy walczą o nagrodę dla fana, który wchodzi w skład zespołu. Im wyżej ich występ oceni jury, tym atrakcyjniejszą nagrodę otrzyma fan.

W kolejnych odcinkach „Kilerskiego Karaoke“ wystąpią m.in. Maja Bohosiewicz, Patrycja Kazadi, Ewa Farna, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Iwona Węgrowska, Marina, Piotr Kupicha, Mezo, Michał Piróg, Natalia Siwiec, Candy Girl, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Anna Wendzikowska, Łukasz Płoszajski, Steffano Tarazzino, Mariusz Totoszko, Paweł Pawelec, Rafał Maserak, Robert Biedroń. W programie pojawia się także gwiazdy sceny kabaretowej: Łowcy.B oraz Kabaret Młodych Panów. Występy gwiazd będzie oceniać jury w składzie: Magdalena Schejbal, Katarzyna Kwiatkowska i Igor Nurczyński, szef programowy Eska TV. Program poprowadzi Jankes, czyli Krzysztof Jankowski.

„Kilerskie Karaoke“ powstało na licencji „Sing If You Can“, hitu telewizji ITV w Wielkiej Brytanii. Program debiutowal w kwietniu 2011 roku i był liderem pasma w swoim targecie. Osiągnął średnio 23.71% udziału w rynku wśród widzów w wieku 16-34. W tej grupie docelowej pokonał nawet BBC 1, mimo iż rywalizowal z bardzo popularnymi programami tej stacji. „Sing If You Can“ zyskał też uznanie widzów młodszych, osiagając aż 26,89 proc. udziału w rynku w grupie wiekowej do 15 roku życia. Udział w rynku oglądalności w grupie 4+ wyniósł dla całej serii 23,31 proc., co dało „Sing If You Can“ szóste miejsce w jego paśmie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z kolei wersja amerykańska programu ruszy 19 października br. w True TV. Poprowadzi ją Steve-O znany na całym świecie z kultowego programu Jackass.

W gronie telewizji muzycznych adresowanych do młodzieży ESKA TV jest obecnie niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Z wynikem 1,53 proc. udziału w rynku wyprzedza w grupie odbiorców 13–29 takie międzynarodowe potęgi jak VIVA i MTV. ESKA TV znajduje się w ofercie operatorów UPC, Vectra i Toya oraz wszystkich większych sieciach kablowych w kraju, można ją obierać poprzez anteny satelitarne i platformy cyfrowe (Cyfra Plus, n, TP SA i Cyfrowy Polsat), jest również dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej w całym kraju.