Kolejna edycja Rocktober Fest na antenie Eski ROCK

Startuje specjalna akcja dedykowana słuchaczom Radia Eska ROCK z okazji ósmych urodzin stacji. Do końca miesiąca wszyscy fani radia mogą wygrywać atrakcyjne nagrody w konkursach antenowych, m.in. zaproszenia na jubileuszową imprezę Rocktober Fest Party 2012, która zakończy październikową akcję. Słuchacze powalczą też o nagrodę główną w konkursie Kultowa 500 – samochód Suzuki SX4 z napędem na cztery koła.

W ramach tegorocznej edycji Rocktober Fest przez trzy tygodnie października Radio Eska ROCK będzie namawiać słuchaczy do polowania na utwory wybranych wykonawców – Muse, Green Day i Skunk Anansie. Nagrodami w konkursie są dyskografie tych zespołów i bilety na koncerty Muse w Pradze i Skunk Anansie w Berlinie oraz gadżety urodzinowe z limitowanej serii Roctober Fest 2012.

Przez cały miesiąc słuchacze mogą także brać udział w układaniu Kultowej 500 Eski ROCK, czyli zestawienia najlepszych utworów rockowych w historii muzyki. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Eskarock.pl, a wybrana ze zgłoszeń słuchaczy Kultowa 500 zostanie zaprezentowana w całości na antenie stacji w ostatnim tygodniu października. Słuchacz, który poprawnie wytypuje pierwsze miejsce na liście, wygra samochód osobowy – wszechstronny cross-over Suzuki SX4 z napędem na cztery koła.

Redakcja Eski ROCK do końca akcji będzie także rozdawać zaproszenia na urodzinową imprezę  – Rocktober Fest Party 2012, która odbędzie się 6 listopada w warszawskim klubie „Stodoła”. Ósmy jubileusz Radia Eska ROCK uświetnią koncerty zespołów Luxtorpeda, Turboweekend i Power of Trinity.

Partnerem akcji Rocktober Fest 2012 jest Hoop Polska, producent Hoop Coli. Akcja jest promowana na antenie radia Eska ROCK i w Internecie – w serwisie Eskarock.pl, gdzie powstała specjalna podstrona Rocktober Fest 2012 oraz na profilu stacji na Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu