Etis na targach „Pieczarkalia 2012”

W dniach 20-21 września 2012 roku firma Etis Sp. z o.o. brała udział w targach „Pieczarkalia 2012”. Święto pieczarki organizowane jest już po raz XII. Osiągnięcia i rozmach polskich producentów powoduje, że na targach wystawiają się również firmy międzynarodowe.

Jako specjaliści mogliśmy zaprezentować kompleksowe rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne.

1 Aircon, Etis, MDV, Pieczarkalia 2012, PROMO

Firma Etis Sp. z o.o. ze współpracy z firmą Aircon Sp. z o.o. oferuje Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Przemysłowej dla procesów chłodzenia i oczyszczania w oparciu o urządzenia renomowanej światowej marki MDV. W targach wzięli udział Pan Prezes Artur Banasiak i specjalista ds. technicznych Pan Rafał Hubbard.

Klimatyzatory kanałowe, które były dostępne na naszym stoisku umożliwiają centralną dystrybucję powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie. Z zamontowanej w centralnym punkcie jednostki wyprowadzane są kanały, którymi powietrze rozprowadzane jest w kilka miejsc. Klimatyzator automatycznie ustawia temperaturę nawiewanego powietrza jako średnią temperatur z klimatyzowanych pomieszczeń. Dodatkowo urządzenie ma możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających był konkurs w którym był do wygrania doskonały klimatyzator naścienny marki MDV. Urządzenia te charakteryzują się małymi wymiarami z dużą wydajnością i cichym trybem pracy. Ich praca odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Wystarczyło wypełnić kwestionariusz i wziąć udział w losowaniu. Losowanie nagrody odbyło się drugiego dnia targów o godzinie 16. Szczęśliwym wygranym okazał się Pan Zbigniew Pogonowski, który z radością i wzruszeniem odbierał nagrodę z rąk Prezesa firmy Etis Sp. z o.o. – Leszka Kuczyńskiego.

2 Aircon, Etis, MDV, Pieczarkalia 2012, PROMO

W czasie targów oprócz ekspozycji wystawienniczych można było posmakować pieczarkowych specjałów.

W targach wzięło udział więcej wystawców niż zwykle, bo wszyscy doceniają prestiż imprezy i jej efektem mogą być nowe kontakty handlowe.

Honorowy patronat nad imprezą sprawowali: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisław Kalemba, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, Starosta Łosicki Czesław Giziński, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Janusz Kobyliński, Wójt Gminy Siedlce Mirosław Bieniek.