Przejdź do treści

ARETE Media Group SA planuje debiut na rynku NewConnect

Spółka ARETE Media Group SA w pierwszym tygodniu września rozpoczyna proces ofertowania nowej emisji akcji w ramach subskrypcji prywatnej spółki, a w IV kwartale 2012 planuje debiut na runku NewConnect. Zgodnie z planami Zarządu, spółka zamierza pozyskać z oferty 500 tys. złotych i przeznaczyć je na zwiększenie skali działalności.

ARETE Media Group jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem medialnym. O jej sile stanowi doświadczenie i kompetencje członków zespołu, branżowe know-how, oraz szerokie kontakty biznesowe Zarządu. Spółka cieszy się zaufaniem wielu swoich klientów. Są wśród nich Galeria Cuprum Arena w Lubinie, Galeria Korona w Kielcach, Leroy Merlin i Sonel.

Przedmiotem działalności spółki jest działalność wydawnicza na terenie Dolnego Śląska oraz świadczenie usług w zakresie public relations i organizacji eventów. Spółka jest właścicielem tytułu Nowy Tygodnik Świdnicki oraz czterech portali internetowych: www.nts24.pl, swidnicafakty.pl, walbrzychfakty.pl, jgfakty.pl.

ARETE Media Group jest spółką o stabilnych podstawach i sprawdzonej grupie klientów, a pozyskanie dodatkowego kapitału ma umożliwić dalszy, bardziej dynamiczny rozwój. Głównym celem przedsiębiorstwa jest aktywizacja kolejnych lokalnych tytułów prasowych i internetowych oraz pozyskanie kolejnych odbiorców usług z zakresy public relations i organizacji imprez.

Po przeprowadzeniu programu inwestycyjnego spółka zamierza już w 2013 roku generować przychody w wysokości 1,6 mln zł oraz zysk netto na poziomie 240 tys. zł, a w 2014 odpowiednio 2,2 mln zł i 450 tys. zł.