Za 1 zł możesz mieć iPhone 5 w Plusie już dziś w nocy i to bez wychodzenia z domu

1 Apple, iPhone 5, PlusJuż od północy za jedyne 1 zł klienci Plusa mogą nabyć iPhone 5 16 GB z gwarancją na 24 miesiące. Zaprezentowany przed dwoma tygodniami najnowszy smartfon Apple dostępny będzie w Sklepie Internetowym Plusa w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych przedłużających umowę.

W Sklepie Internetowym Plusa nowego iPhona 5 będą mogli nabyć jedynie klienci przedłużający umowę. Jego cena to tylko 1 zł w taryfie „Bez limitu” za 299 zł dla klientów indywidualnych lub „Bez limitu dla Firm” za 240 zł (259,20 zł z VAT) dla biznesu i podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Dla wszystkich, czyli zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów, iPhone 5 będzie dostępny od piątku 28 września w czterech Salonach Firmowych:

  • SF Plusa w Warszawie, ul. Chmielna 19,
  • SF Plusa w Krakowie,  ul. Królewska 57,
  • SF Plusa w Katowicach, ul. Warszawska 1,
  • SF Plusa w Poznaniu, Pl. Andersa 5.

Oferta w Salonach Firmowych Plusa odzwierciedla ofertę Sklepu Internetowego, a dodatkowo dla klientów indywidualnych udostępniamy kontrakty na 36 miesięcy. Są to taryfy „Bez limitu” za 189 zł dla nowych klientów i 179 zł dla klientów przedłużających umowę. Cena iPhona 5 przy podpisaniu tych umów wynosi 299 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu