Przejdź do treści

THEY.PL poszerza struktury Działu SEM oraz Handlowego

1 Bartosz Samorajczyk, Katarzyna Kędra, They.pl

Agencja marketingu internetowego THEY.PL ponownie poszerza struktury Działów SEM oraz Handlowego. W minionym miesiącu do zespołu agencji dołączyli: specjalista SEM Bartosz Samorajczyk oraz specjalista ds. sprzedaży Katarzyna Kędra.

Bartosz Samorajczyk w sierpniu br. zatrudniony został na stanowisku analityka w Dziale SEM i odpowiadał będzie za kampanie SEM oraz audyty SEO. Zanim dołączył do THEY.PL, przez ponad rok zdobywał doświadczenie we wrocławskiej agencji Internet Designers na stanowisku młodszego specjalisty SEO/SEM. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Wrocławskim.

We wrześniu br. Katarzyna Kędra rozpoczęła pracę na stanowisku account managera w Dziale Handlowym. Do jej obowiązków należeć będą sprzedaż usług z zakresu e-marketingu oraz obsługa klienta. Ostatnie dwa lata pracowała w wydawnictwa Edipresse jako specjalista ds. sprzedaży w Biurze Reklamy dwutygodnika „Party”. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

O THEY.PL

2 Bartosz Samorajczyk, Katarzyna Kędra, They.plTHEY.PL to agencja marketingu internetowego specjalizująca się w planowaniu i realizacji długoterminowych strategii promocji w Internecie w Polsce i za granicą. Oferuje kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych, wkomponowywanych w pełen marketing mix firm i marek.

Usługi: web development, SEO, linki sponsorowane, remarketing, display, targetowanie behawioralne, e-PR, e-mail marketing, marketing mobilny, web analytics, audyt stron i kampanii, consulting i szkolenia