Siódemka partnerem logistycznym konferencji eCommerceStandard 2012

Firma kurierska Siódemka S.A. już po raz drugi objęła patronatem logistycznym największą konferencję poświęconą sprzedaży w sieci – eCommerceStandard. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 27-28 września, liderzy rynku przedstawią najnowsze trendy oraz najskuteczniejsze narzędzia w dziedzinie handlu internetowego.

eCommerce Standard 2012 to jedna z największych w Polsce konferencji poświęconych e-commerce. Od sześciu lat jest miejscem spotkań liderów branży i prezentacji najlepszych praktyk sprzedaży internetowej.

Siódemka, która od lat jest partnerem branży e-commerce, po raz kolejny podjęła się kompleksowej obsługi logistycznej tej ważnej dla całego segmentu konferencji. Aktywne zaangażowanie w organizację wydarzenia jest wyrazem szczególnego dążenia firmy do rozwijania usług dedykowanych rynkowi e-commerce.

Podczas szóstej edycji konferencji poświęconej e-handlowi eCommerceStandard 2012, zaprezentowane zostaną najnowsze trendy na rynku, case studies przygotowane przez liderów rynku, nowoczesne narzędzia, dobre praktyki oraz zwycięskie strategie.

– Dynamiczny rozwój handlu internetowego rodzi potrzebę wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań logistycznych. Doskonale rozumiemy potrzeby e-sklepów, dlatego kierujemy do ich dyspozycji szereg innowacyjnych rozwiązań i narzędzi, które naprawdę ułatwiają funkcjonowanie firm tego sektora – przekonuje Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka S.A.

Siódemka od lat jest partnerem branży e-commerce w zakresie obsługi przesyłek. Dynamiczny rozwój handlu internetowego rodzi potrzebę wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań logistycznych, które nie tylko decydują o skutecznej dostawie zamówionych produktów, ale również mają bezpośrednie przełożenie na poziom satysfakcji klientów.

Siódemka, jako pierwsza firma na rynku usług kurierskich w Polsce wprowadziła rodzinę zaawansowanych narzędzi wspierających proces obsługi przesyłek dla małych i średnich firm – 7 Business Ship Control i 7 Office Ship Control. Moduły te stanowią unikalne rozwiązanie wysyłkowe, w pełni zintegrowane z najpopularniejszymi systemami sprzedażowo–magazynowymi, takimi jak WF-Mag, Symfonia i Forte, a także co jest absolutną nowości na rynku – programem pocztowym Microsoft Outlook. Zapewniają one zarządzanie wysyłką przesyłek firmowych z poziomu tych programów i systemów informatycznych bez konieczności przeprowadzania skomplikowanego wdrożenia tych aplikacji. Moduły wysyłkowe umożliwiają przygotowanie i wydruk listu przewozowego, jednocześnie z dokumentem sprzedaży – fakturą lub WZ-tką. Umożliwiają również śledzenie statusów wysłanych przesyłek w czasie rzeczywistym i przypisanie ich do właściwych dokumentów kontrahenta.

VI konferencja eCommerce Standard odbędzie się w dniach 27-28 września 2012 r., w Warszawie, w hotelu Holiday Inn.

Informacja o Siódemka S.A.

Siódemka S.A. powstała w 1998 roku. Obecnie jej strukturę tworzy 40 lokalnych oddziałów oraz zespół 3000 pracowników i kurierów. Firma świadczy usługi kurierskie i logistyczne, dostosowane do unikalnych potrzeb kilkunastu tysięcy klientów na terenie całego kraju. Siódemka oferuje usługi w serwisie lokalnym i krajowym, doręczając do przedsiębiorstw i osób prywatnych ponad 1,5 miliona paczek miesięcznie. Jest liderem w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, zapewniających automatyzację i skuteczne zarządzanie procesem obsługi przesyłek. Należą do nich takie rozwiązania, jak: WebMobile7, Mobile7, Tracking Allegro, WebPack7, 7 Office Ship Control, 7 Business Ship Control.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu