Nowy specjalista ds. Social Media w Eniro Polska

1 Agnieszka Witerscheim, Eniro Polska, Panorama Firm

Agnieszka Witerscheim objęła nowo utworzone stanowisko Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych w Eniro Polska. Będzie odpowiedzialna za wdrożenie w Eniro Polska strategii komunikacji social media, prowadzenie profili Panoramy Firm na różnych portalach oraz edukację wewnętrzną z tego zakresu.

Ostatnio była zaangażowana w projekt nowych linii lotniczych OLT Express. Do jej obowiązków należało budowanie zaangażowanej społeczności na Facebook, Google +, Twitter, Pinterest, a także współpraca z działem PR. Wcześniej przez ponad 4 lata pracowała w firmie Sony, gdzie zajmowała się projektami internetowymi oraz mediami społecznościowymi.

– Po prawie dwóch latach doświadczenia w social media wiem, że społeczności bywają kapryśne, ale gdy przekonają się, że firma słucha ich opinii, jest otwarta na dialog i nie ucieka od trudnych problemów, to Fani stają się ambasadorami marki. Dlatego warto zawalczyć o ich przychylność i zaangażowanie – mówi Agnieszka Witerscheim. – Chciałabym zbudować jak największą społeczność aktywnych fanów marki Panorama Firm i zaprezentować jej nowy wizerunek, zwłaszcza rozwiązania mobilne, jak aplikacje iOS / Android i wyszukiwarka m.pf.pl – dodaje Agnieszka.

Informacje dodatkowe o firmie Eniro Polska

2 Agnieszka Witerscheim, Eniro Polska, Panorama FirmEniro jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Zarówno firmy, jak i konsumenci mogą, za pośrednictwem produktów Eniro, w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi oraz dokonać ich zakupu, niezależnie od preferowanego sposobu wyszukiwania: przez Internet, katalog czy telefon komórkowy. Reklamodawcy mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym konsumentom, pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Spółka jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie od 2000 r. i zatrudnia łącznie w krajach skandynawskich oraz Polsce 3 500 pracowników. W 2011 r. przychody firmy wyniosły 4,323 mln koron szwedzkich, a EBITDA (zysk operacyjny przed odsetkami, amortyzacją i podatkami) osiągnęła 991 mln koron szwedzkich. Siedziba Eniro mieści się w Sztokholmie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu