Przejdź do treści

Marketing w sieci – zapraszamy na radykalnie praktyczne szkolenia

Trwa rekrutacja na dofinansowane w 80% szkolenia z Marketingu w sieci, skierowane do pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera.

Rekrutacja na III edycję szkoleń trwa do 28 września. Oferujemy 4 specjalizacje do wyboru:  startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zajęcia będą odbywać się w piątki, obejmują 10 zjazdów.

Projekt szkoleniowy MMMP@ – Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

Nowy, poszerzony  80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Wśród kadry m.in. Mateusz Tułecki, Dawid Szczepaniak, Paweł Sala, Hubert Turaj, Wojciech Szymański, Bartłomiej Rozkrut, Wojciech Tomaszewski czy Paweł Suder. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright oraz studio badawczo-projektowe EDISONDA.

Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.