Przejdź do treści

Środowe szaleństwo cenowe w Cinema City trwa

W kinach Cinema City w całej Polsce w każdą środę bilety na wszystkie filmy z repertuaru można kupić w SPECJALNEJ CENIE! Za bilet na seanse 2D tylko w środy wystarczy zapłacić 14 zł, natomiast filmy w 3D można oglądać za jedyne 17 zł (+ opłata 3D). Cinema City zaprasza na filmową przyjemność bez ograniczeń. Tylko w Cinema City jeszcze więcej filmów w SPECJALNEJ CENIE czeka na wszystkich kinomaniaków!

Wrześniowy repertuar Cinema City aż huczy od światowych premier. W najbliższą środę – 26 września – w repertuarze kin znajdziemy między innymi fantastyczną komedię „Dwoje do poprawki” w gwiazdorskiej obsadzie z Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones’em czy przezabawny „Wieczór Panieński”, opowiadający historię trzech przyjaciółek, które łączy niechęć do  instytucji małżeństwa. Natomiast na spragnionych mocnych wrażeń czeka „Resident Evil: Retrybucja” – piąta odsłona kasowej serii, powstałej w oparciu o cieszącą się ogromną popularnością grą komputerową Resident Evil z Millą Jovovich w roli głównej. A to wszystko w środowej, niższej cenie.

Z kolei fani hip-hopu nie mogą ominąć niesamowitego obrazu „Jesteś Bogiem”. Oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika bije rekordy popularności. Zobacz film, który jest głosem pokolenia młodych Polaków!

W środowym repertuarze kin Cinema City nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych kinomaniaków. Na dzieci czeka niezwykła przygoda z duchami – „ParaNorman” oraz szalejące nowojorskie zwierzaki z „Madagaskar 3”, a także rudowłosa księżniczka – „Merida Waleczna” Kinomaniacy pokochają środy z Cinema City!

Cinema City zaprasza do skorzystania z środowej CENY SPECJALNEJ na wszystkie filmy z repertuaru. Wyjątkowe filmy w wyjątkowej cenie już w najbliższą środę!

Informacje o Cinema City

1 Cinema CityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.