Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie

Takiej jesieni w historii Grupy CD Projekt RED jeszcze nie było! Od startu cyfrowej rewolucji na CDP.pl, przez kolejne informacje na temat cyberpunkowej produkcji studia RED, po poszerzenie działalności w GOG.com. Ilość wydarzeń jest tak duża, że po raz pierwszy wymaga zorganizowania nie jednej, a dwóch konferencji. Bądźcie z nami tej jesieni, poznajcie nasze plany i zobaczcie jak się zmieniamy!

Szczegóły odnośnie poszczególnych konferencji znajdą Państwo poniżej:

1. CDP.pl – Cyfrowa Rewolucja, 11 października, g.11:00, Klub SKWER, Krakowskie Przedmieście 60a

CDP.pl (dawniej CD Projekt), czołowy polski dystrybutor gier i filmów zaprasza na przełomowe w historii spółki wydarzenie – premierę pilotażowej wersji (beta) serwisu CDP.pl. Opadnie kurtyna i skrzętnie skrywany projekt zostanie ujawniony. Bądźcie z nami, aby na żywo zobaczyć i wziąć udział w początku cyfrowej rewolucji. Poznajcie odpowiedź na pytanie – czym jest CDP.pl?

Premierze towarzyszyć będzie debata ekspertów pt. „Dokąd zmierzasz cyfrowy świecie?”. W dyskusji udział wezmą: Edwin Bendyk z tygodnika Polityka, Wojciech Orliński z Gazety Wyborczej, Piotr Gnyp z grupy Nextweb Media, Olaf Szewczyk z tygodnika Wprost oraz dr Grzegorz Mazurek z Akademii im. Leona Koźmińskiego.

W sprawie zaproszeń na konferencję i wywiadów prosimy o kontakt: marcin.kwiatkowski@cdprojekt.com

2. CD Projekt RED & GOG.com Special Event, 18 października, g.19:30, Siedziba CD Projekt RED S.A., Jagiellońska 74

Studio CD Projekt RED oraz cyfrowa platforma dystrybucji GOG.com zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które powinno zainteresować nie tylko użytkowników komputerów PC, ale także użytkowników komputerów firmy Apple.

GOG.com zaprezentuje nowe tytuły poszerzające jego ofertę, zapowiedziane zostaną również niezwykle atrakcyjne promocje. Serwis ogłosi także dalsze poszerzenie działalności i wprowadzenie do oferty gier adresowanych do nowej grupy klientów.

Studio CD Projekt RED po raz pierwszy publicznie zaprezentuje REDkit – innowacyjne narzędzie do tworzenia własnych, nieliniowych przygód w świecie Wiedźmina 2.Ujawniony zostaną również kolejne szczegóły niedawno zapowiedzianego, drugiego projektu studia – futurystycznego RPG-a opartego o system fabularny Cyberpunk. Studio wspólnie z Mikem Pondsmitem ogłosi oficjalny tytuł gry.

Konferencja prowadzona w języku angielskim będzie transmitowana na żywo w Internecie (m.in. na facebook.com/thewitcher).