Dni Kultury Algierskiej

1 CH Blue City, Dni Kultury Algierskiej

Zapraszamy do kolorowego świata Algierii, państwa położonego w basenie Morza Środziemnego, tak dalekiego, a tak bliskiego. Podczas Dni Kultury Algierskiej od 25 września do 2 października w CH Blue City, będzie można obcować ze sztuką i kulturą tego państwa.

W związku z coraz większą otwartością Polaków na dalekie podróże i zwiedzanie coraz to dalszych zakątków świataBlue Citywraz z firmą AG EVENT postanowiło we wrześniu przybliżyć warszawiakom kulturę algierską. Podczas Dni Kultury algierskiej stoiska wokół fontanny zapełnią się tradycyjną biżuterią i ceramiką, garncarstwem, wyrobami ze skóry, oryginalnymi tkaninami oraz tradycyjnymi algierskimi strojami.

2 CH Blue City, Dni Kultury AlgierskiejCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl.