Jesienny wysyp hitów w Cinema City

Co robić, gdy na dworze coraz mniej słońca i nieubłaganie nadchodzą chłodniejsze dni? Idealnym pomysłem jest podróż do zupełnie innego wymiaru – świata śmiesznych, nieprawdopodobnych, emocjonujących, a czasami niebezpiecznych historii. Na widzów kin Cinema City czeka prawdziwy wysyp filmowych hitów!

Chaos i zbrodnia, groźny narkotyk oraz odważny Sędzia, który zamierza powstrzymać falę zła. W ostatni piątek miesiąca, 28 września, na ekrany kin Cinema City wchodzi ekranizacja kultowego komiksu „Dredd 3D”. Miasto, w którym rządzi bezprawie doczeka się wyzwolenia! Ten film trzyma w napięciu do ostatnich minut, a efekty 3D wbijają w kinowy fotel!

W ostatni weekend września na widzów kin Cinema City czekać będzie także najnowszy film Olivera Stone’a ze śmietanką Hollywood w rolach głównych. „Savages: ponad bezprawiem” zagwarantuje emocje na najwyższym poziomie! Zobacz jak miłość wyzwala dzikość i jak skończy się brawurowa gra z bezwzględnymi kartelami narkotykowymi.

Kino akcji będzie królować także na początku października! Już 5 października na srebrnych ekranach zagości druga część trzymającego w napięciu filmu „Uprowadzona 2”. Czy i tym razem emerytowany agent CIA Bryan Mills – w tej roli znakomity Liam Neeson – uwolni swoją rodzinę z rąk bezwzględnych gangsterów? Jedno jest pewne, dla porywaczy nie będzie litości.

A jakie niespodzianki czekają na najmłodszych? Na początku października milusińskich przywita druga część przygód sympatycznego gada – „Żółwik Sammy 2”. Tym razem dzielny żółwik wpadnie w sidła podstępnych łowców i trafi do luksusowego oceanarium. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Niezwykle sympatyczna opowieść już 5 października na ekranach kin Cinema City!

Jeszcze więcej emocji, śmiechu i świetnej zabawy?! TAK! Wejdź na stronę www.cinema-city.pl i sprawdź jesienny repertuar kin Cinema City!

INFORMACJE O CINEMA CITY

Cinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.