Paczkomaty InPost na tropie polskiego Gordona Ramsay’a

Wyszukane menu w miejskim stylu, potrawy przypominające dzieła sztuki i blogerzy. Wyjątkowa akcja ‘Kuchnia 24/7’ już wystartowała! Niebawem fani Paczkomatów InPost i WINIARY wytypują polskiego Gordona Ramsay’a wśród reprezentantów blogosfery. Kuchennym szaleństwom – ‘okraszonym’ cennymi nagrodami – nie będzie końca!

Co zrobić, by zdobyć tytuł wirtuoza kuchni i wygrać udział warsztatach fotografii kulinarnej lub nagrody rzeczowe od partnerów akcji? Nie ma nic prostszego! Wystarczy w I etapie konkursu – trwającym do 24 września 2012 do godziny 12:00 – pochwalić się (nie)codziennym menu ze swojego bloga (niekoniecznie kulinarnego), przesyłając propozycje na adres: kuchnia24na7@paczkomaty.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze maksymalnie 30 najciekawszych pomysłów, na które – już od 25 września do połowy października – będą mogli głosować użytkownicy Facebooka.

„Użytkownicy Paczkomatów to osoby, które wręcz rozciągają swoją dobę, by znaleźć w niej czas na pracę, spotkania z bliskimi i swoje pasje. Do tego współczesnego trybu życia trzeba dostosować również menu, dlatego zachęcamy profesjonalistów – blogerów, by podzielili się swoimi pomysłami na taki (nie)codzienny jadłospis 24/7” – mówi Jacek Siekierczak, Brand Manager Paczkomaty InPost.

Jak zapewnić sobie miejsce w finale? Całodobowe menu musi być nie tylko oryginalne – a nawet hipsterskie – ale powinno również doskonale komponować się z rytmem dnia w absolutnie miejskim stylu. Trzeba zatem postawić na niebanalne pomysły i wyszukaną estetykę proponowanych dań oraz koncepcję promującą zdrowy styl życia. To nie wszystko! Zaproponowane menu oceniane będzie również pod kątem budżetu, który należy przeznaczyć na jego przygotowanie.

Najbardziej pomysłowe propozycje z pewnością znajdą uznanie użytkowników aplikacji Kuchnia 24/7 – dostępnej za pośrednictwem facebookowych profili Paczkomatów InPost i marki Winiary – którzy mają ostateczny głos w toczącej się między blogerami rywalizacji. Tradycyjnie zwycięży uczestnik, który uzyska najwięcej głosów! Warto zaglądać do aplikacji Kuchnia 24/7, by nie tylko wytypować polskiego Gordona Ramsay’a, ale czerpać również kulinarne inspiracje.

Na laureatów akcji ‘Kuchnia 24/7’ czekają wyjątkowe nagrody, ufundowane przez Paczkomaty InPost oraz markę WINIARY: 10 miejsc na warsztatach fotografii kulinarnej oraz wiele innych nagród rzeczowych. Dla wszystkich trzydziestu blogerów – którzy zakwalifikują się do finału – organizatorzy konkursu zapewniają również zestawy produktów WINIARY oraz dodatkowe upominki od Paczkomatów InPost.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu