Złap ostatnie promienie słońca – przyjdź w weekend na piknik ROBYG

Już w ten weekend – 22 i 23 września – ROBYG zaprasza do bemowskiego biura sprzedaży na rodzinny piknik podczas dni otwartych osiedla Young City. W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje dla dzieci oraz popołudniowego grilla. Podczas pikniku ROBYG zaprezentuje projekt swojej najnowszej inwestycji na Bemowie – osiedla Young City. Zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli nie tylko poradzić się specjalistów, ale także skorzystać z promocji, w której ceny mieszkań zaczynają się już od 5800 zł za mkw.

Dni otwarte w ROBYG to okazja do znalezienia wymarzonego mieszkania i spędzenia ostatniego letniego weekendu w radosnej atmosferze. W programie imprezy przewidziano atrakcje dla dzieci i wyjątkową promocję cenową, obowiązującą tylko podczas dni otwartych.

Podczas pikniku, będzie można także skorzystać z porad profesjonalistów od rynku nieruchomości:

  • Doradcy finansowi przedstawią najlepsze oferty kredytowe
  • Specjaliści z Metrohouse podpowiedzą, jak kupić nowe mieszkanie w cenie używanego
  • Architekci wnętrz doradzą, jak urządzić mieszkanie
  • Przedstawiciele ROBYG zaprezentują pełną ofertę inwestycji Young City

„Ze względu na atrakcyjną relację ceny do jakości inwestycje ROBYG cieszą się dużą popularnością. Niezwykle istotne jest dla nas również to, aby projekty umiejscowione były w przyjaznych lokalizacjach. Nasza najnowsza inwestycja – Young City – położona będzie w dzielnicy o doskonałej infrastrukturze. Bemowo jest dobrze skomunikowane z resztą miasta, a w okolicy nie brakuje sklepów, szkół, obiektów sportowych, teatrów i kin. Dzięki pobliskim terenom zielonym Bemowo jest świetnym miejscem do relaksu. Z kolei kluby sportowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego zapraszamy wszystkich na dni otwarte ROBYG w bemowskim biurze sprzedaży przy ul. Połczyńskiej 34. Będzie to świetna okazja do ciekawego spędzenia ostatnich dni lata w gronie rodziny i przyjaciół” – zachęca Agnieszka Senderowicz, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Young City to kameralne osiedle obejmujące lokale o podwyższonym standardzie, powstające przy ul. Batalionów Chłopskich w Warszawie, z łatwym dojazdem do trasy S8. Inwestycja realizowana będzie jako projekt wieloetapowy. Projekt architektoniczny I etapu osiedla, zrealizowany przez pracownię GIS Architekci, dzięki połączeniu elementów drewnianych z ciepłą elewacją w kolorze kremowym, charakteryzuje się klasycznym i eleganckim stylem.

W ramach Young City powstaną łącznie 292 mieszkania. W pierwszym etapie wybudowane zostaną około 143 lokale. W ofercie sprzedaży znajdują się lokale – o powierzchni od 30 m2 do 85 m2 – nad którymi prace budowlane ruszą jeszcze we wrześniu tego roku, a ich zakończenie planowane jest na grudzień 2013.

Young City jest kolejną inwestycją ROBYG na warszawskim Bemowie. Do tej pory spółka zakończyła realizację I etapu inwestycji Osiedle Kameralne, które zlokalizowane jest w historycznej części Bemowa – Jelonkach. Pierwszy etap obejmuje trzy dwupiętrowe, nowoczesne budynki, liczące łącznie 133 mieszkania. Obok nich, w ramach II etapu powstanie większy, czteropiętrowy budynek wielorodzinny, mieszczący 90 mieszkań.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego Grupa ROBYG realizuje na terenie warszawskiego Wilanowa projekt komercyjny: ROBYG Business Center. W sierpniu 2012 roku Grupa ROBYG zakończyła stan surowy otwarty I etapu inwestycji, a finalizacja budowy tego obiektu planowana jest na połowę 2013 roku.

Grupa ROBYG należy do czołówki polskich deweloperów pod względem liczby sprzedanych mieszkań. W ciągu 12 lat działalności firma zrealizowała 7 wieloetapowych inwestycji, obejmujących łącznie około 2670 lokali (do czerwca 2012 roku).

W połowie 2012 roku ROBYG miał 9 aktywnych inwestycji w toku i około 1133 lokale w swojej ofercie. W Warszawie Grupa prowadzi 5 inwestycji mieszkaniowych: Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki, Osiedle Zdrowa, City Apartments, Osiedle Kameralne i Young City oraz jeden projekt komercyjny, ROBYG Business Center w Wilanowie. Natomiast w Gdańsku spółka realizuje 3 inwestycje: Lawendowe Wzgórza, Słoneczna Morena i Albatross Towers.

ROBYG SA jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od listopada 2010 roku.