Przejdź do treści

Nowe rozwiązania technologiczne dla pasjonatów sportów zimowych dostępne w EasyGo.pl

Sezon wakacyjny już za nami, być może nadchodzi czas, aby zacząć planować podbój stoków w nadchodzącym sezonie narciarskim? Serwis internetowy EasyGo.pl, wprowadził dodatkowe  funkcjonalności, które pomogą zorganizować nam każdy dzień podczas zimowego szaleństwa. Portal będzie dostarczać dane nt: długości tras wraz ze skalą ich trudności, liczby oraz rodzaje   wyciągów, zaśnieżenia, pogody, ceny skipassów a dzięki obrazom z kamer będziemy mogli bezpłatnie podglądać ok. 190 miejsc, z których korzystają pasjonaci sportów zimowych.

Jeden z największych portali turystycznych w naszym kraju, wprowadził dodatkowe funkcjonalności, które niewątpliwie pomogą każdemu zaplanować wyjazd podczas zimowego sezonu.  Podejmując decyzję o spędzeniu wolnego czasu  na nartach lub snowboardzie, interesują nas: dane śniegowe, pogoda, być może opinie uczestników o miejscach, w które się wybieramy. Przydatne mogą się okazać także zdjęcia z ośrodków i miast narciarskich. Osoby, które będą chciały wybrać zakwaterowania nieopodal stoków także znajdą takie informacje na platformie usług turystycznych – EasyGo.pl

Portal uruchomił specjalnie dedykowaną podstroję narciarską z rozwiązaniami, które mają ułatwić życie pasjonatom sportów zimowych.

Technologia Microsoft Labs Live – zoom.it, to bezpłatna usługa do oglądania i udostępniania wysokiej rozdzielczości obrazów. Dzięki konwersji obrazu do formatu Deep Zoom, możemy zapoznać się z mapami tras w wysokiej rozdzielczości z większych obszarów pasm górskich, które nas interesują. W sposób płynny powiększamy lub pomniejszamy zdjęcie, aby następnie bez problemu przesuwać je i podglądać bardziej szczegółowe elementy konkretnej trasy. Pomoże to nam w zapoznaniu się ze zjazdem i podjęciu decyzji czy owy jest dla nas odpowiedni w stosunku do stopnia doświadczenia i umiejętności, które posiadamy.

Kolejne udogodnienie w serwisie EasyGo.pl to ok. 190 kamerek, z najbardziej popularnych kierunków wybieranych przez narciarzy. Każda z kamer przedstawia nam obraz z maksymalnym półgodzinnym opóźnieniem, oczywiście obraz jest ciągle aktualizowany, dzięki temu przed wyjściem z ośrodka, możemy zobaczyć co działo się w interesującym nas miejscu, przed kilkunastoma minutami. Zostaną również wprowadzone dane o zaśnieżeniu, w serwisie znajdziemy ich 72. Poza tym uzyskamy informacje o liczbach oraz rodzajach wyciągów, nieopodal naszego miejsca pobytu. Sprawdzimy także aktualną pogodę i zdjęcia, udostępnione z ośrodków i miast narciarskich.

Wszystkie rozwiązania dodane do konkretnych ofert są łatwe w obsłudze a korzystamy z nich intuicyjnie.

Innowacyjność portalu EasyGo.pl jest wzbogacana o kolejne rzeczy, które sprawiają, że nawigacja na stronie staje się  przyjemna i przejrzysta. Użytkownik, korzystający z serwisu, nie powinien mieć problemu w poruszaniu się na nim oraz odnajdywaniu interesujących go szczegółów konkretnych destynacji. Dostarczona wiedza ma na celu ułatwienie  wyboru wycieczki oraz dokładne i bezpieczne zaplanowanie wyjazdu, do miejscowości turystycznej jak i samych zjazdów, już na konkretnych trasach.

„W dzisiejszych czasach, aby zadowolić wymagania i odmienne profile potencjalnego klienta niewątpliwie musimy korzystać z dodatkowych bonusów, np. w postaci nowych technologii. Na rynku są sprawdzone i udostępniane narzędzia, które wdrażamy do naszych serwisów. Dzięki temu użytkownicy portali internetowych mają bezpłatny dostęp do ich zasobów”.

W wieku nowych technologii planowanie podróży odbywa się w dużej mierze na podstawie wiedzy, udostępnionej za pomocą rozwiązań technologicznych. Dlatego takie elementy jak: opinie, dane pogodowe, zdjęcia lub filmy, na przełomie kilku lat staną się standardem w celu zdobywania lojalnych i zadowolonych odbiorców. Portal EasyGo.pl wprowadził te elementy, aby składać w ręce użytkowników platformy dodatkową wartość, która może się przyczynić do podjęcia pozytywnej decyzji o wyjeździe.