Przejdź do treści

Blue City dla Dzieci

Warsztaty robienia biżuterii i plastyczne, pokazy mody dziecięcej, wyścigi modelami zdalnie sterowanymi – te i inne atrakcje czekają na najmłodszych od piątku 22 do niedzieli 24 września w CH Blue City. Organizatorzy pokażą nie tylko, jak i czym się bawić, ale też, w co się ubrać i jak fajnie i mądrze spędzać czas w centrum handlowym.

Nadchodzący weekend będzie pełen mądrej i kreatywnej zabawy. Od 12.00 do 18.00 koło fontanny będą się odbywać ciekawe warsztaty, rozstawią się tam też najemcy z branży dziecięcej ze swoimi stoiskami i kącikami tematycznymi. Dzieciaki będą mogły wykonać własnoręcznie biżuterię z Fimo termoutwardzalnego, czyli specjalnej masy, podatnej na kształtowanie, która na miejscu będzie wypalana i w postaci pamiątek będzie mogła być zabrana do domu przez małych uczestników. Będą też warsztaty z malowania różnymi technikami malarskimi (w tym na szkle), ozdabiania podkoszulek i kubeczków. Warsztaty zorganizuje Empik, a Inca Play zaprezentuje kąciki tematyczne oraz szeroką ofertę zabaw i gier. Egurrola Dance Kids porwie do tańca, Grand Prix – zachęci do ruchu i rywalizacji, a ATA przedstawi swoją ofertę modelarską i samochody zdalnie sterowane.

Będą też pokazy mody dziecięcej oraz konkursy. Lodami będzie częstowała lodziarnia Pertutti.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl