Przejdź do treści

Nowa odsłona korporacyjnej witryny Iomega

Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE:EMC), globalny lider w systemach ochrony danych, odświeża korporacyjną witrynę internetową. Strona www.iomega.com zawiera informacje o produktach i rozwiązaniach z zakresu przechowywania, ochrony i udostępniania danych oferowanych przez Iomega, w tym o nowościach pojawiających się na rynku.

W części poświęconej rozwiązaniom pamięci masowych NAS dla firm i użytkowników domowych, klienci mogą znaleźć, obok wielu informacji produktowych, porady techniczne, jak również różne warianty wirtualnych interfejsów urządzeń Iomega do przetestowania wybranych funkcji (zob. www.iomega.com/nas).

Witryna zawiera także strony ze szczegółowym porównaniem dysków instalowanych w urządzeniach Iomega wraz z listą dysków kompatybilnych dla poszczególnych linii produktowych (zob. www.iomega.com/nasdisks ) oraz procedury i plany serwisowe dla poszczególnych rodzajów urządzeń (zob. www.iomega.com/serviceplans).

Ważnym elementem witryny są także strony dedykowane programowi partnerskiemu ioclub, zapewniające m.in. dostęp do pełnych zasobów marketingowych Iomega oraz szkoleń on-line (zob. www.ioclub.net ).

Strona www.iomega.com dostępna jest w języku polskim.

Iomega

Iomega Corporation, będąca w całości własnością EMC Corporation, której centrala znajduje się w San Diego, jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań do przechowywania danych i bezpieczeństwa sieciowego dla małych przedsiębiorstw, biur domowych i konsumentów. Firma sprzedała ponad 410 milionów dysków od czasu powstania w 1980 roku. Obecnie portfolio firmy Iomega zawiera produkty NAS, zewnętrzne dyski twarde, dyski multimedialne w tym rodzinę produktów ScreenPlay™ i nagradzane systemy REV® Backup Drive. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie www.iomega.com.