Przejdź do treści

Malta Nowa z pozwoleniem na użytkowanie

UWI Inwestycje S.A. otrzymało pozwolenie na użytkowanie kolejnego budynku, który wchodzi w skład kompleksu mieszkaniowego Malta Nowa przy ul. Inflanckiej 20 w Poznaniu. Pierwsze klucze do lokali trafiły już do nowych właścicieli.

W obecnie przekazanym budynku B znajduje się 59 mieszkań. Jest to już drugi budynek tej inwestycji oddany do użytku. Trzeci, ostatni będzie gotowy do przekazania do końca października bieżącego roku. – Na ogromne zainteresowanie jakim od samego początku cieszy się Malta Nowa, z pewnością wpływ ma oferta mieszkaniowa wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i aktualnym potrzebom nabywców. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż około 11 proc. wszystkich sprzedanych powierzchni stanowią mieszkania łączone – mówi Beata Borkowska Specjalista ds. Sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Istotnym atutem naszej oferty jest również dobra lokalizacja i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, a także bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych nad jeziorem Malta – dodaje Beata Borkowska.

Zainteresowanych zakupem mieszkań w Malcie Nowej z pewnością zachęci fakt, że po oddaniu budynków A i B  do użytku, klienci  którzy chcą w nich zamieszkać, będą mogli odebrać klucze do nowego lokalu od razu po dokonanym zakupie. To istotna zaleta nabycia mieszkań w inwestycjach już zrealizowanych. Poznański deweloper przy ul. Inflanckiej 20 oferuje mieszkania 1-3 pokojowe, jednakże klienci zainteresowani większym metrażem będą mogli skorzystać z wariantu łączenia mieszkań w większe, nawet 5 pokojowe. Ceny lokali zaczynają się od 5870 złotych brutto za metr kwadratowy. Najmniejsze mieszkanie liczy 28,60 mkw., największe dostępne 129,39 mkw. (opcja łączona).

Malta Nowa szczególną uwagę przykuwa nowoczesną bryłą budynków, której interesujący kształt podkreśla oryginalna elewacja z licznymi wycięciami, stanowiącymi balustrady balkonów. Wszystko to sprawia, że trzy wysokie i dość proste budynki, z których składa się kompleks mieszkaniowy, nabierają lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu,  przez co doskonale wpisują się w wolną przestrzeń pomiędzy osiedlem Lecha, a zabudową Polanki.

Bezpośrednie otoczenie kompleksu zostało starannie zagospodarowane i wkomponowane w istniejącą zieleń. Teren inwestycji będzie ogrodzony z placem zabaw oraz małą architekturą. Nowi mieszkańcy obiektu, dzięki przebudowanej linii tramwajowej, mają szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i położonego nieopodal kompleksu handlowego na Franowie. Bliskość przedszkola, szkoły, zaplecza handlowego, oraz zielonych terenów rekreacyjnych z pewnością czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.