MediSword Plus SA rozpoczyna subskrypcję prywatną nowej emisji akcji

MediSword Plus Spółka Akcyjna rozpoczęła proces oferowania nowej emisji akcji w ramach subskrypcji prywatnej, z której zamierza pozyskać 1,5 mln zł na dalszy rozwój. Zgodnie z planami Zarządu, debiut na rynku NewConnect nastąpi w IV kwartale bieżącego roku.

Emitent prowadzi na terenie aglomeracji wrocławskiej działalność usługową we własnym Centrum Sportowo-Medycznym MediSword, które oferuje unikatowe połączenie usług z zakresu:

  • Rehabilitacji i medycyny (elektroterapia, ultradźwięki, diagnostyka medyczna, radiologia, rehabilitacja, laseroterapia, terapia uderzeniowa)
  • Sportu i rekreacji (2 oświetlone korty tenisowe, squash, siatkówka, szermierka/szpada, tenis stołowy, , badminton i speed badminton, ergowiosła, fitness i pilates, spa i sauna)
  • Hotelarstwa (27 miejsc noclegowych w 10 pokojach z łazienką, restauracja & pub, sala konferencyjna, eventy, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne)

MediSword Plus SA kieruje swoją ofertę przede wszystkim do aktywnych i wymagających mieszkańców Wrocławia, dla których ważny jest sport, ruch i czynny wypoczynek w komfortowych warunkach, pod profesjonalną opieką wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej oraz lekarskiej. Wśród konsultantów Centrum znajdują się m.in. medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację finalnego etapu inwestycji i na optymalizację funkcjonowania Centrum Sportowo-Medycznego MediSword. Długofalowym celem rozwoju Spółki jest stworzenie ogólnopolskiej sieci wielofunkcyjnych i unikatowych obiektów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu