Przejdź do treści

Empik, Decathlon, KPMG oraz wiele innych firm rozpoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl

Szukasz pracy? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. V edycja targów rusza 24 września, a już od 17 września można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to wygodny sposób na znalezienie nowej pracy lub pracownika. To także idealne rozwiązanie dla zapracowanych kandydatów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Do wzięcia udziału w targach wystarczy komputer i Internet.

Wchodząc na stronę: www.dnipracy.pl, przeniesiesz się do wirtualnego świata rekrutacji stworzonego w technologii 3D. W czasie targów stawiamy przede wszystkim na interakcję pomiędzy kandydatami a pracodawcami. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. czaty i webinary – mówi Małgorzata Majewska, monsterpolska.pl. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zainteresowane osoby będą mogły uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wybranych stanowisk oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. To doskonała okazja, by poznać kulturę organizacyjną wszystkich firm biorących udział w targach. Pracodawcy natomiast mają szerokie możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z kandydatami.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znajdą się m.in. Decathlon Polska, Empik, Infosys BPO Poland, KPMG, Luxoft Poland, Motorola Solutions Systems Polska, Orange, Parker Hannifin Manufacturing Poland i wielu innych.

W poprzednich edycjach targów wzięło udział łącznie ponad 450 000 kandydatów. Warto do nich dołączyć w piątej już edycji, która startuje 24 września. Platforma targowa będzie dostępna dla internautów 24 godziny na dobę przez pięć dni.

Wydarzeniu patronują: Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Brief.pl, eGospodarka.pl, erp-portal.pl, inwestycje.pl, KobietaMag.pl, Magazyn Rekruter, MamStartup.pl, Marketing przy Kawie, Menedżer Sprzedaży, MilionKobiet.pl, Rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, student.pl.

Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl. Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.