Don’t Worry rozpoczyna współpracę z Exsud

Don’t Worry creative event & pr agency rozpoczęła działania Public Relations dla firmy Exsud oferującej profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz nowoczesnych, stylowych oraz nadzorowania projektów.Do głównych zadań Agencji Don’t Worry będzie należało sukcesywne budowanie wizerunku marki i jej produktów wśród klientów indywidualnych i biznesowych, w tym architektów i projektantów wnętrz, zarówno w Polsce jak i w Europie Wschodniej.

Współpraca Exsud z Don’t Worry, która rozpoczęła się wraz z początkiem września br. obejmuje: Media Relations, e-PR oraz PR Produktowy. Zespół projektowy firmy Exsud to wysoko wykwalifikowani specjaliści tworzący przestrzenie i produkty, które przełamują standardy i kreują nowe trendy. Kolekcja wyrobów Exsud to w dużej mierze przedmioty unikatowe, stworzone na indywidualne zamówienie.

Działania Public Relations realizowane są przez zespół Gabrieli Hankus, PR Director w dziale PR Agencji Don’t Worry. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

1 DON’T WORRY, ExsudAgencja Don’t Worry powstała w drugiej połowie 2009 roku. Jej założycielem i właścicielem jest Norbert Kabaczyński, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży eventowej. Don’t Worry dzieli się na działy Event, PR oraz Creative. Wśród dotychczasowych Klientów agencji znaleźli się m.in.: Skanska Property Poland, Citroen Polska, Croma – Pharma Polska, IKEA Trading Services, Yareal Polska, Teva Pharmaceuticals Polska, Nestle Polska, Nestle Polska SA – oddział Nespresso w Warszawie.