Przejdź do treści

Wirtualny Świat w Centrum Handlowym Osowa

W minioną sobotę 8 sierpnia 2012 roku – za sprawą kolejnego eventu zorganizowanego w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” – klienci Centrum Handlowego Osowa przenieśli się do „Wirtualnego Świata” gier i nowych technologii. Tym razem dzieci i dorośli mogli spróbować swoich sił w wyjątkowych zabawach na konsolach PlayStation Move oraz XBOX Kinect.

Bogaty program eventu oraz liczne atrakcje przyciągnęły do gdańskiego centrum wielu miłośników gier – w szczególności dzieci i młodzież, którzy stanęli do walki o tytuł Cybermistrza. Swoich sił mogli spróbować podczas wirtualnego turnieju siatkówki plażowej na konsoli XBOX Kinect, ekscytujących wyścigów rajdowych na WII czy oddawania strzału do tarczy na wirtualnej laserowej strzelnicy.

Nie lada gratką okazał się RIVER RAID – kultowa gra komputerowa z lat 80’, stworzona na komputer Atari. Dla wielu „starszych” znawców „Wirtualnego świata” był to wielki powrót do czasów dzieciństwa. W oczach najmłodszych budziła jednak wielkie zdziwienie, ponieważ gra składająca się z prostej planszy w 2D, w której gracz wciela się w pilota samolotu okazała się bardziej obiektem muzealnym niż najnowszym sposobem rozrywki.

„Magiczny świat gier to element życia każdego współczesnego nastolatka. Celem wydarzenia „Wirtualny Świat – Virtual Day” zorganizowanego przez Centrum Handlowe Osowa było przede wszystkim stworzenie okazji do wspólnej zabawy dzieci oraz ich rodziców. Interaktywne gry – tak bardzo lubiane przez naszych najmłodszych klientów – pozwoliły wspólnie cieszyć się z sobotniego pobytu w galerii handlowej” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Ponadto, w trakcie trwania eventu wszyscy goście i klienci CH Osowa mieli szansę sprawdzić swój refleks oraz szybkość na unikatowym „Bataku” czyli refleksomierzu. Z pozoru proste zasady i wygląd urządzenia okazały się dla graczy sporym wyzwaniem, z którym większość na szczęście znakomicie sobie poradziła.

Już 13 października do Centrum Handlowego Osowa zawita „Modna Rodzinka”, czyli kolejny event przygotowany w ramach inicjatywy „Godziny dla Rodziny”. Okres wczesnej jesieni to czas nowych kolekcji, pięknych rzeczy eksponowanych w witrynach sklepowych oraz zakupowego szaleństwa. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną liczne atrakcje – spotkania ze stylistami i wizażystami, warsztaty doboru koloru oraz projektowania ubioru. Jednym zdaniem – każdy fashionista znajdzie coś dla siebie!

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz miesięcznik Twoja Gazeta.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, 68 butików i punktów usługowych oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.