Przejdź do treści

„Jesteś Bogiem” w Cinema City – rusza przedsprzedaż biletów

Już w ten piątek, 14 września w kinach Cinema City w całej Polsce rusza przedsprzedaż biletów na jedną z najważniejszych premier kinowych 2012 roku – „Jesteś Bogiem”. Oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika będzie można oglądać na srebrnych ekranach kin Cinema City od 21 września. Nie czekaj! Kup bilet i jako pierwszy zobacz produkcję „Jesteś Bogiem”!

1 Cinema City, Jesteś Bogiem, Leszek DawidIle może kosztować miłość do muzyki, wolności i niezależności? Losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic – „Magika”, „Rahima” i „Fokusa” – pokażą, że bardzo dużo. „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida to opowieść o legendarnej grupie hip-hopowej Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej. Zobacz film, który jest głosem pokolenia młodych Polaków. Już 21 września „Jesteś Bogiem” zagości na ekranach kin Cinema City. Tego filmu nie można przegapić!

„Kino ma ogromną siłę zwracania uwagi na ważne sprawy. A w tym przypadku ważną sprawą jest istnienie zespołu i to, co miał do zaoferowania. Myślę, że znajdzie się wiele osób, które nie znając Paktofoniki wcześniej, sięgną po płyty po obejrzeniu filmu. I dobrze, bo warto” – powiedział Leszek Dawid, reżyser filmu „Jesteś Bogiem”.

Paktofonika została założona w 1998 roku, a jej nazwa oznacza „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”. Trzy wydawnictwa zespołu: „Kinematografia”, mini album „Jestem Bogiem” oraz „Archiwum kinematografii” sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze „Kinematografii” fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

Film o legendarnej grupie hip-hopowej „Jesteś Bogiem” już 21 września na ekranach kin Cinema City w całej Polsce. Przedsprzedaż biletów rusza w ten piątek, 14 września w całej Polsce.

Informacje o Cinema City

Cinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.