Przejdź do treści

Spotkanie w Vege Miasto – Oko podróżnika

Czy lepiej pociągiem zamiast samolotem? A może najlepiej w pięcioro samochodem? O odpowiedzialnym podróżowaniu porozmawiamy 22 września w cyklu „Oko podróżnika”. Choć ten temat zajmie nam tylko 15 minut, to podczas całego dwugodzinnego spotkania nie zabraknie innych atrakcji, a naszymi gośćmi będą doświadczeni podróżnicy.

Paulina Pławnicka, która rok spędziła w Brazylii, opowie o swoim życiu w tym kraju. Paulina na co dzień pisze blog w portalu compas.org.pl. Podobnie Tomasz Piątek, który zda relację ze swojej wycieczki do Stanów Zjednoczonych samochodem o wdzięcznym imieniu Muminek. A co się robi, gdy w takim Muminku rozładuje się akumulator i podróżnicy nie mogą się z niego wydostać?

Będzie też o podróżach wegetariańskich i zaplanowaliśmy połączenie z Berlinem (jeśli tylko dobre łącza internetowe pozwolą) z Chopinem, który objechał świat stopem.

Spotkanie w Vege Miasto będzie transmitowane w internecie na stronie www.compas.org.pl

Wstęp do klubu jest bezpłatny, w przypadku dużego zainteresowania obraz będzie przekazywany do wszystkich sal klubu. Każdy gość będzie mógł zadać pytanie.