Przejdź do treści

Grall – Mistrzostwa Polski World of Warcraft

Podczas Mistrzostw Polski w kolekcjonerskiej grze karcianej World of Warcraft TCG będzie można doświadczyć nie tylko emocjonującej rywalizacji, ale także wygrać cenne nagrody, w tym wyjątkowo rzadkie karty promocyjne, specjalne opakowania na talie, specjalną kolekcjonerską torbę, a nawet zaproszenie na Mistrzostwa Świata w World of Warcraft TCG! Zapraszamy do CH Blue City 16 września.

W najbliższą niedzielę, 16 września w CH Blue Cityodbędą się Mistrzostwa Polski Word Of Warcraft, które są doskonałą okazją do dobrej zabawy, poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i stoczenia bojów w ulubionym przez miłośników fantasy świecie World of Warcraft. Każdego dnia na całym świecie odbywają się oficjalne turnieje (oznacza to, że każdy gracz ma tu swój własny, aktualizowany na bieżąco ranking).

Scena turniejowa World of Warcraft TCG obejmuje: zwykłe turnieje, na których można pograć na luzie i w przyjacielskiej atmosferze; turnieje sankcjonowane, dostarczające emocji z rywalizacji z innymi graczami, oraz całą masę lig i turniejów nagradzanych cennymi kartami promocyjnymi, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży.

Mistrzostwa Polski to turniej o najwyższej możliwej randze z odbywających się w naszym kraju, organizowany przez polskiego dystrybutora gry: ISA Sp. z o.o. przy współudziale sieci sklepów Graal. Chętni mogą wziąć czynny udział w rozgrywkach, a amatorzy –  skorzystać z darmowej możliwości nauki gry w World of Warcraft. Nowo nabyte umiejętności można będzie od razu przetestować podczas specjalnych miniturniejów dla początkujących.

Na czym polega ta gra? W skrócie: kontrolujesz bohatera żyjącego w dobrze znanym fanom gier świecie Azeroth. W trakcie gry twój bohater może przyłączać sojuszników do swojej drużyny, wypełniać misje, znajdować bronie, zbroje i inne cenne przedmioty oraz używać zdolności i talentów znanych z komputerowej wersji World of Warcraft. Gra World of Warcraft TCG jest osadzona w bogatych realiach uniwersum Warcrafta. Dwie frakcje – Horda i Sojusz – walczą o panowanie nad Azerothem i w każdej grze wybierasz bohatera jednej z nich, by cię reprezentował i idziesz z nim po zwycięstwo.

W ramach wpisowego każdy gracz otrzymuje kartę promocyjną Miniature Voodoo Mask oraz 3 boostery, z których składa talie na turnieju. Więcej informacji o turnieju można znaleźć na: http://organized-play.pl/world-of-warcraft/nationals-2012

1 CH Blue City, Graal, ISA, World of Warcraft, World of Warcraft TCGCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl