Przejdź do treści

Weekend specjalny z „Resident Evil” w Strefie VIP Cinema City Bonarka

Jesteś fanem Resident Evil? Uwielbiasz mocne kino i prawdziwą rywalizację? Tego weekendu nie możesz przegapić! W dniach 15-16 września kino Cinema City VIP Bonarka stanie się rajem dla wszystkich zapaleńców gry Resident Evil! Przekonaj się jakim graczem naprawdę jesteś i wygraj niesamowite nagrody!

1 Cinema City Bonarka, Resident Evil„Resident Evil: Retrybucja” – piąta odsłona kasowej serii, powstałej w oparciu o cieszącą się ogromną popularnością grę komputerową Resident Evil – przebojem wkracza na ekrany Cinema City. Od 14 września na widzów czeka niezwykła opowieść, a wykorzystana technologia sprawi, że kinomaniacy będą świadkami niezwykle realistycznej walki o losy świata. Emocje na najwyższym poziomie zagwarantuje kameralna atmosfera panująca w Strefie VIP w Cinema City Bonarka. Dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom, widzowie mogą cieszyć się najwyższą jakością kinowego dźwięku i obrazu w prawdziwie komfortowych warunkach. To nie wszystko!

Cena biletu do Strefy VIP to nie tylko film w wyjątkowej atmosferze, sale z luksusowymi, rozkładanymi fotelami, ale także otwarty bar VIP (przekąski, popcorn, soki, szampan, wino, piwo). Już 15 i 16 września w foyer kina na widzów czekać dodatkowo  będą emocjonujące rozgrywki z Resident Evil w roli głównej. Do wygrania super gry komputerowe.

Zobacz ostateczne starcie na srebrnym ekranie Cinema City VIP Bonarka i przeżyj niezwykły weekend! Nie omiń ekscytującej i najmroczniejszej podróży w swoim życiu!

Już 15 i 16 września kino Cinema City VIP Bonarka zaprasza na weekend specjalny z filmem i grą „Resident Evil”. Tego nie można przegapić!

Informacje o Cinema City

Cinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.