Przejdź do treści

Ruszyła nowa strona internetowa Toys”R”Us Polska

Firma Toys”R”Us Poland, specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i niemowląt, po niespełna roku obecności na polskim rynku uruchomiła nowy serwis internetowy. Witryna ma nową szatę graficzną oraz rozbudowaną nawigację, która zapewnia łatwiejszy dostęp do wszystkich informacji związanych z siecią Toys”R”Us.

Serwis, znajdujący się pod adresem www.toysrus.pl, składa się z dwóch sekcji – Toys”R”Us i Babies”R”Us. Możemy w nich znaleźć m.in.: informacje o asortymencie dostępnym w sklepach Toys”R”Us, włącznie z produktami dla niemowląt i dzieci przedszkolnych oraz o unikalnych usługach takich jak „Urodzinowy Koszyk Geoffreya” oraz „Karta Podarunkowa”, której saldo możemy sprawdzić również on-line. Ponadto na stronie znajduje się strefa rozrywkowa dla dzieci „Zabawa z Geoffreyem” i praktyczne poradniki dla rodziców „Dziecko w podróży” oraz „Pierwszy rok dziecka”.

„Poprzednia strona była bardzo podstawowa i składała się jedynie z informacji o firmie oraz danych kontaktowych. Nowa witryna wygląda zupełnie inaczej. Jest nie tylko bardziej estetyczna i kolorowa, ale również prezentuje nasz asortyment, włącznie z szeroką informacją na temat marek własnych Toys”R”Us, aktualne promocje, mapę sklepów oraz wiele innych ciekawych i przydatnych informacji. W miarę rozwoju firmy na rynku polskim, stopniowo będą wprowadzane znane na świecie rozwiązania Toys”R”Us, takie jak np. sklep Internetowy czy program lojalnościowy dla stałych klientów” – mówi Magdalena Dąbrowska, Marketing Manager Toys”R”Us Poland.

Dzięki wszystkim funkcjonalnościom codzienne poruszanie się użytkownika po wirtualnym świecie Toys”R”Us będzie teraz łatwe i przyjemne zarówno dla młodszych jak i starszych internautów.