MasterMind rozbudowuje dział New Business

Karolina Rutkowska objęła stanowisko New Business Directora w domu mediowym MasterMind.

Karolina Rutkowska jako New Business Director w MasterMind zajmie się pozyskiwaniem nowych kontrahentów, przygotowywaniem ofert oraz prowadzeniem spotkań i prezentacji dla klientów. Wraz z Agnieszką Śliwińską, New Business Managerem, będzie odpowiedzialna za rozwój i koordynację prac działu New Business, a także za dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród klientów.

Karolina Rutkowska będzie raportowała bezpośrednio do Michała Tobera, prezesa zarządu i Agnieszki Tomczyk, dyrektor zarządzającej w MasterMind. – Rozbudowa działu New Business jest związana z przyjętą w ubiegłym roku strategią rozwoju firmy. Karolina będzie odpowiadała za działania mające na celu pozyskiwanie i utrzymywanie nowych klientów – mówi Agnieszka Tomczyk, dyrektor zarządzająca w domu mediowym MasterMind.

Poprzednio Karolina Rutkowska pracowała m.in. w Boston Media, wydawnictwie specjalizującym się przygotowywaniu sponsorowanych dodatków tematycznych do prasy codziennej, których tworzeniem zajmowała się osobiście.

O MasterMind

Dom mediowy MasterMind istnieje na polskim rynku od 2002 roku. MasterMind to niezależny dostawca kompleksowych rozwiązań marketingowych w zakresie mediów tradycyjnych i cyfrowych. Oferowane narzędzia pozwalają na integrację danych ze wszystkich głównych kanałów reklamowych, umożliwiając wzrost efektywności ROI.