Przejdź do treści

„Gazeta Bankowa” z interaktywnymi dodatkami

We wrześniu w App Store i Google Play zadebiutowało już trzecie wydanie tabletowe „Gazety Bankowej”. Nowe, interaktywne możliwości wrześniowego wydania – aktywne wykresy, analizy oraz elementy graficzne – umożliwiają jeszcze szybszy dostęp do wszelkich branżowych informacji.

Wydanie wrześniowe „Gazety Bankowej” zawiera multimedialne dodatki oraz jest interaktywne, ale przede wszystkim stanowi wygodną formę czytania magazynu. W numerze m.in.: wywiad z Małgorzatą Kołakowską, prezes ING Banku Śląskiego, analiza konsekwencji stworzenia unii bankowej, przegląd regulacji projektowanego systemu MIFID, artykuł o rekomendacji H i dyrektywie PSD, wyliczenia dotyczące konsekwencji opuszczenia przez Grecję strefy euro i materiał o konieczności modyfikacji systemów wynagrodzeń kadry zarządzającej w bankach, którą narzuca dyrektywa CRD III. Zachęcam do lektury i dyskusji na naszych profilach w mediach społecznościowych. – mówi Maciej Goniszewski, redaktor naczelny „Gazety Bankowej”.

Dwa pierwsze numery – czerwcowy oraz podwójny lipcowo-sierpniowy można pobrać za darmo. Wrześniowe wydanie kosztuje 4,99 € (App Store) i odpowiednio – 21 PLN (Google Play), cena jest więc korzystniejsza niż w kioskach (29 PLN). Na stronie www.tablet.gb.pl uzyskać można także odpowiedź, jak zapłacić nawet 48% taniej za wydanie tabletowe „Gazety Bankowej” w porównaniu z ceną wydania papierowego.

Autor: Katarzyna Malach