Przejdź do treści

Trzy lata Akademii Nikona

Akademia Nikona po przeprowadzeniu 350 szkoleń dla blisko 3000 osób, z okazji swoich trzecich urodzin przygotowała konkurs, w którym osoby zapisujące się na kursy i warsztaty fotograficzne będą miały szansę na zdobycie jednej z 42 nagród!

Na szczęściarzy, którzy między 15 a 21 września br. zapiszą się na zajęcia, czekają tablety Wacom, drukarki i skanery Epson, albumy i plecaki fotograficzne a także bony pieniężne na zakup sprzętu trekkingowego.

Konkurs “3 urodziny Akademii Nikona” skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, którzy aktywnie rozwijają swoją pasję i osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat fotografii. Aby wziąć udział w konkursie należy jak najbliżej pełnej godziny – 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00, 24:00 dokonać zakupu dowolnie wybranych zajęć. W ofercie Akademii Nikona aktualnie znajduje się 10 jednodniowych kursów i 21 warsztatów o zróżnicowanej tematyce – od podstaw fotografii, poprzez naukę obsługi pojedynczych modeli aparatów Nikon do zajęć na temat fotoreportażu, fotografii portretowej czy nawet fotografii lotniczej F-16. Zajęcia skierowane są zarówno do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, jak i profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów takich jak: Tomasz Tomaszewski, Leszek Szurkowski, Piotr Chara, Paweł Duma, i wielu innych. Zajęcia Akademii Nikona prowadzone są na terenie całej Polski i za granicą.

Wśród nagród znajdują się: tablety Wacom Intuos5 Touch S, drukarki I skanery firmy Epson, albumy fotograficzne Krystiana Bielatowicza pt.”Milpa” (kultury Meksyku i Gwatemali), plecaki marki Crumpler i bony pieniężne o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu trekkingowego marki Jack Wolfskin.

Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu “3 urodziny Akademii Nikona” znajduje się na www.akademianikona.pl.

Akademia Nikona

1 Akademia NikonaAkademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, skierowany do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także do profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Akademia Nikona w ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje.

NIKON Corporation

NIKON działa od ponad 90 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, skanerów, sprzętu sportowego (m.in. lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. NIKON jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. Od ponad 50 lat w lustrzankach jednoobiektywowych firma stosuje mocowanie typu F, dzięki czemu jest jedynym producentem przez tak długi czas stosującym tradycyjne mocowanie obiektywów, których do czerwca 2012 r. wyprodukowała już siedemdziesiąt milionów egzemplarzy. W Polsce firmę reprezentuje NIKON Polska Spółka z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2003 r. jako importer produktów fotograficznych. W Warszawie przy ulicy Postępu 14 firma posiada również centrum serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.