Przejdź do treści

Środowe szaleństwo cenowe w Cinema City

Środa stanie się ulubionym dniem kinomaniaków! Już od 12 września, w każdą środę we wszystkich kinach Cinema City obowiązywać będzie CENA SPECJALNA na wszystkie filmy z repertuaru.

W środy cena biletu na seanse 2D wynosić będzie zaledwie 14 zł, natomiast filmy w 3D będzie można oglądać za jedyne 17 zł (+ opłata 3D). Kinomaniacy oszaleją ze szczęścia. Jeszcze więcej filmów w SPECJALNYCH CENACH?! Tylko w Cinema City!

Wrześniowy repertuar Cinema City aż huczy od światowych premier. W najbliższą środę – 12 września – w repertuarze kin znajdziemy między innymi megaprodukcję Lena Wisemana – „Pamięć absolutna” oraz kolejną część kasowej trylogii – „Dziedzictwo Bourne’a”. Spektakularne pościgi, trzymająca w napięciu fabuła oraz najlepsi hollywoodzcy aktorzy gwarantują emocje na najwyższym poziomie! A to wszystko w środowej, niższej cenie.

Z kolei na widzów szukających romantycznych uniesień czeka przezabawna komedia Woodego Allena „Zakochani w Rzymie” oraz porywające love story – osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata – „Odwróceni Zakochani”. To nie wszystko! W środowym repertuarze kin Cinema City nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych kinomaniaków. Na srebrnych ekranach szaleją zwariowane nowojorskie zwierzaki z „Madagaskar 3” oraz bohaterowie z „Epoki Lodowcowej 4: Wędrówka kontynentów”. Na milusińskich czeka także niezwykła przygoda rudowłosej księżniczki – „Merida Waleczna” oraz wyprawa wraz z wróżkami do zaczarowanego Zimowego Lasu – „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D”. Kinomaniacy pokochają środy z Cinema City!

Cinema City zaprasza do skorzystania z środowej CENY SPECJALNEJ na wszystkie filmy z repertuaru. Wyjątkowe filmy w wyjątkowej cenie już w najbliższą środę!

 

1 Cinema CityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.