Przejdź do treści

ROBYG: Przy zakupie mieszkania – przedszkole gratis

Mieszkańcy inwestycji Lawendowe Wzgórza nie muszą już marnować czasu rano na dowożenie dziecka do przedszkola lub żłobka. Ich błogi sen może trwać dłużej. Na terenie osiedla Lawendowe Wzgórza w Gdańsku powstało Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja”. Kupujący mieszkanie oferowane przez Grupę ROBYG na tym osiedlu zaoszczędzą nie tylko cenny czas. Deweloper opłaci także roczne koszty za przedszkole. Zapisy do przedszkola trwają.

Zapisy do Niepublicznego Przedszkola Artystycznego „Fantazja” ze żłobkiem jeszcze trwają, ale pierwsze dzieci uczęszczają do placówki już od początku września. Początkowo zostało uruchomione przedszkole z miejscami dla 75 dzieci, w dalszej kolejności zostanie otwarty żłobek dla 48 maluchów.

„Mamy na uwadze potrzeby klientów – spośród których dużą część stanowią młodzi rodzice – dlatego ROBYG postanowił stworzyć przedszkole ze żłobkiem. Sąsiedztwo takiej placówki ma zapewnić najmłodszym mieszkańcom osiedla komfort i bezpieczeństwo, a ich rodzicom skrócić czas przeznaczony na poranne odprowadzanie pociech. Ponadto osoby, które zdecydowały się na zakup mieszkania w inwestycji Lawendowe Wzgórza, będą mogły skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której pokryjemy całoroczny koszt przedszkola dla dziecka” – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor ds. sprzedaży o/ Gdańsk ROBYG.

Misją placówki jest zapewnienie maluchom bezpiecznego i pełnego radości rozwoju. Służyć temu będzie starannie opracowany program edukacyjny, rodzinna atmosfera i kreatywna zabawa, prowadzona pod okiem doświadczonych i przyjaznych wychowawców. Dzieci uczęszczające do przedszkola „Fantazja” mogą korzystać z obszernego tarasu oraz placu zabaw, który powstał na potrzeby tylko tego obiektu. Przedszkolakami opiekują się wykwalifikowani pedagodzy.

W trosce o zapewnienie swoim klientom komfortu życia spółka ROBYG wybiega dalej niż większość deweloperów. Stawia na kompleksowe projektowanie przestrzeni, w której mieszkańcy będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Takie są właśnie Lawendowe Wzgórza, gdzie duża ilość zieleni oraz monitoring sprawiają, że osiedle jest przyjazne zarówno osobom starszym, jak i najmłodszym mieszkańcom. Na 40-hektarowym terenie inwestycji, poza sklepami i lokalami usługowymi znajdą się tereny rekreacyjne, park, plac zabaw oraz przedszkole.

Lawendowe Wzgórza tworzyć będzie zespół domów jedno- i wielorodzinnych oraz mieszkań o ciepłej, niskiej architekturze, charakteryzującej się estetycznym designem oraz wysoką jakością wykończenia. Całość utrzymana w jasnej tonacji sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia lokali wynosi od 31 do 89 m kw. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby pozwolić mieszkańcom cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z bliskości dobrze rozwiniętej infrastruktury. Ponadto, Lawendowe Wzgórza to miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz – dzięki bliskości obwodnicy – z pozostałymi miastami.

Grupa ROBYG  należy do czołówki polskich deweloperów pod względem liczby sprzedanych mieszkań. W ciągu 12 lat działalności firma zrealizowała 7 wieloetapowych inwestycji, obejmujących łącznie około 2670 lokali (do czerwca 2012 roku). W połowie 2012 roku ROBYG miał 9 aktywnych inwestycji w toku i około 1133 lokali w swojej ofercie. W Gdańsku spółka realizuje 3 inwestycje: Lawendowe Wzgórza, Słoneczna Morena i Albatross Towers, a w Warszawie prowadzi 5 projektów mieszkaniowych i 1 komercyjny.

ROBYG SA jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od listopada 2010 roku.