Quick Fingers – pierwsza mobilna gra dla Użytkowników NK

Użytkownicy serwisu nk.pl mogą korzystać z pierwszej gry mobilnej połączonej z portalem. Zręcznościówka Quick Fingers jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemem Windows Phone oraz Android. Pilotażowy projekt firmy JOJO Mobile Polska to pierwszy efekt współpracy dewelopera z NK.

Quick Fingers zawiera zestaw mini-zadań, które w angażujący Użytkownika sposób pozwalają przetestować spostrzegawczość i czas reakcji. Kto posiada zmysł obserwatora i szybkie palce wyjdzie zwycięsko z rozgrywki. Użytkownik może wybrać odpowiedni dla siebie stopień trudności, ćwiczyć własną zręczność i świetnie się przy tym bawić. Pierwsza wersja gry to około 30 zróżnicowanych poziomów, na których można spróbować swoich sił w wyzwaniach sportowych i matematycznych, a także popisać się zręcznością rewolwerowca lub zostać paparazzim.

Aplikacja posiada poziomy tematyczne, na których można pokonać postacie znane z internetowych memów. Humorystyczne komunikaty oznajmiają wynik zdobyty przez gracza i publikowane są poprzez wpisy na NK. Każdy gracz może zadecydować czy chce udostępniać swoją aktywność znajomym. Aby ilość zdobytych punktów została opublikowana, Użytkownik musi zdobyć lepszy wynik niż w poprzedniej rozgrywce. Gra sprawdzi się podczas spotkań w gronie znajomych – można podejmować wyzwania i zmierzyć się z przyjaciółmi.

Quick Fingers posiada dwie wersje językowe – polską oraz angielską.

Grę można pobrać za darmo z Windows Phone Marketplace oraz Google Play:

  • https://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/4cf6f993-d644-e011-854c-00237de2db9e
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jojomobile.quickfingers&feature=search_result%23?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLmpvam9tb2JpbGUucXVpY2tmaW5nZXJzIl0.

Tutorial gry: https://www.youtube.com/watch?v=AGPkia2BG3I&feature=g-upl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu