Firma TECE wybrała GutPR

Firma TECE, znany producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, wybrała agencję do poprowadzenia działań komunikacyjnych. Umowa została podpisana z wyspecjalizowaną w obsłudze firm z sektora budowlanego, wnętrzarskiego i instalacyjnego agencją GutPR.

1 Aleksandra Dac, GutPR, TECEOferta firmy TECE  obejmuje stelaże podtynkowe wraz z przyciskami spłukującymi do WC i pisuarów, łazienkowe odwodnienia liniowe, wodne ogrzewanie podłogowe oraz  profesjonalne systemy instalacji sanitarnych i grzewczych. Prowadzeniem działań komunikacyjnych dla tych produktów zajmie się agencja GutPR – lider w kategorii PR dla budownictwa.

Podpisana w ostatnim czasie umowa pomiędzy firmą TECE a GutPR dotyczy stałego prowadzenia relacji z mediami, doradztwa komunikacyjnego, monitorowania obecności firmy w prasie i Internecie, edycji materiałów wizerunkowych oraz działań w social media.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GutPR ze względu na ich doświadczenie w obsłudze  firm z  branży budowlanej, profesjonalizm oraz skuteczność potwierdzoną licznymi referencjami  – tak podpisanie umowy komentuje Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w TECE Sp. z o. o.

Nawiązana współpraca ma mieć charakter długoterminowy. Za obsługę nowego Partnera Biznesowego GutPR odpowiada zespół konsultantów pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.

Przedsiębiorstwo „TECE” Sp. z o.o.  jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów, a także przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu