Dom w ulubionym kolorze

Wyjątkowy, modny czy nawet intrygujący kolor nie jest zarezerwowany tylko dla pomieszczeń domu. Termo Organika, producent kompletnego systemu ociepleń Platinum udostępniła na stronie internetowej swój nowy wzornik kolorów tynków i farb do elewacji budynków.

Paleta barw składająca się z prawie 300 propozycji pozwala wybrać kolor idealnie pasujący do każdego domu i otoczenia oraz odpowiadający najbardziej wytrawnym gustom.

Efektowna i efektywna, bo oszczędzająca energię elewacja to kombinacja odpowiednio skonfigurowanych komponentów systemu Platinum w tym tynków, ale również prawidłowo dobranych kolorów. Przyjazny w obsłudze wzornik starannie wyselekcjonowanych kolorystyk to kolejny intuicyjny program na firmowej stronie www.termoorganika.com.pl ułatwiający wybór materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

– Kolorowy świat tynków i farb Termo Organiki oparty na prawie 300 barwach gwarantuje realizację oryginalnej fasady dopasowanej do bryły budynku, otoczenia i charakteru jego użytkowników. Oprócz tradycyjnych kolorów farb i tynków przygotowaliśmy również 40 propozycji specjalnych wzorów tynku mozaikowego lub inaczej mówiąc dekoracyjnego. – mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki – W naszej szerokiej palecie barw mamy kolory najczęściej preferowane przez inwestorów, te najbardziej trendy jak i te bardziej oryginalne dla klientów z artystycznym, wysublimowanym gustem.

Łatwy wybór kolorów to nie wszystko. Nowoczesny proces technologiczny produkcji oraz uznany system kontroli jakości Termo Organiki gwarantuje inwestorom wysokiej klasy, pewny materiał cechujący się wyjątkową trwałością kolorów. Integralne zastosowanie tynków i farb w markowym systemie Platinum zapewnia wykonanie profesjonalnego docieplenia, które gwarantuje oszczędności na ogrzewaniu przez cały okres użytkowania budynku.

System ociepleń Platinum Termo Organiki

System Platinum to zestaw materiałów do ocieplania dobranych tak, by ich właściwości pozwalały na stworzenie najlepszej z dostępnych na rynku izolacji budynku. W skład systemu wchodzą kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatki oraz farby a przede wszystkim słynne styropiany Termo Organiki.

Podobnie, jak płyty styropianowe posiadające Rekomendacje Techniczne i Jakości wydane przez ITB, tak i inne produkty systemu ociepleń Platinum znajdują się pod stałą kontrolą jakości na każdym etapie ich wytwarzania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu