Przejdź do treści

mojeGotowanie.pl w odświeżonej formie

Serwis mojeGotowanie.pl (G+J Polska) wystartował w nowej odsłonie na początku września br. Nowoczesny layout – nowa kolorystyka i logotyp, atrakcyjniejsza ekspozycja przepisów i bardziej przyjazny mechanizm ich wyszukiwania – to najważniejsze zmiany w serwisie.

Oryginalny charakter serwisu został zachowany – użytkownicy nadal mogą dodawać swoje przepisy kulinarne oraz czerpać inspirację z ogromnej bazy ponad 33 tysięcy już dodanych przepisów. Wydawca zapowiada, że serwis będzie sukcesywnie wzbogacany o nowe sekcje tematyczne.

– Na początku 2012 roku na rynku pojawiło się odświeżone wydanie miesięcznika „Moje Gotowanie”. Zmiany wprowadzone w magazynie spotkały się z pozytywnymi reakcjami zarówno ze strony czytelników, jak też reklamodawców, dlatego postanowiliśmy nadać nową formę również serwisowi. Liczymy na przychylność naszych użytkowników, reklamodawcom zaś proponujemy szeroki wachlarz nowych możliwości, włącznie z formatami szytymi na miarę – mówi Katarzyna Kosińska, Szef Zespołu ds. Sprzedaży Multimediów G+J Polska.

mojeGotowanie.pl adresowane jest do wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść i przyrządzać potrawy w zaciszu swojej kuchni. Serwis jest współtworzony przez użytkowników, którzy publikują własne przepisy, zdjęcia i filmy kulinarne, a także dyskutują na forum, głosują i oceniają. Serwis obecny jest również na Facebooku, gdzie gromadzi ponad 22 000 miłośników dobrej kuchni.

Wg badania Gemius Traffic w sierpniu 2012 roku mojeGotowanie.pl odwiedziło ponad 1 mln 216 tys. internautów, którzy wygenerowali ponad 5,5 mln odsłon*.

Za prowadzenie i obsługę serwisu mojeGotowanie.pl odpowiada Dział Multimediów G+J Polska.

* Źródło: Raport Gemius Traffic, sierpień 2012, mojegotowanie.pl – użytkownicy: 1 216 886, odsłony: 5 565 185.

Informacje dodatkowe:

mojeGotowanie.pl – serwis kulinarny, adresowany do wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść i przyrządzać potrawy w zaciszu swojej kuchni, zawierający ponad 33 000 przepisów – od tych na codzienny obiad, po wykwintne dania na specjalne okazje. W serwisie znajdują się takie działy jak m.in. „Kuchnie świata”, „Wokół stołu”, „Ze sklepowej półki” czy „Diety”. Codziennie aktualizowany przepis dnia może być inspiracją do przygotowania smacznego obiadu. Serwis jest współtworzony przez użytkowników, którzy publikują własne przepisy, zdjęcia i filmy kulinarne, a także dyskutują na forum, głosują i oceniają. Posiadacze profilu w serwisie otrzymują tytuł kucharza i mogą zbierać punkty za aktywność. Najbardziej czynni członkowie społeczności mają szansę zaistnieć w specjalnym rankingu najaktywniejszych kucharzy.

„Moje Gotowanie” – miesięcznik kulinarny z najdłuższym stażem w swoim segmencie, wydawany przez Wydawnictwo G+J Polska od 1994 roku. Magazyn spełnia rolę kulinarnego eksperta, który dostarcza swoim czytelnikom sprawdzone przepisy, praktyczne wskazówki i porady. Pismo zawiera także treści lifestyle’owe i felietony.