Zorientuj się w okolicy! – nowa kampania reklamowa Panoramy Firm

W sierpniu br. ruszyła kampania reklamowa zachęcająca do skorzystania z mobilnych rozwiązań Panoramy Firm, ułatwiających użytkownikom lokalne wyszukiwanie firm, produktów i usług. Ogólnopolska akcja startuje w Warszawie, na nośnikach zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach. Działania reklamowe zaplanowano do końca 2012 roku.

1 Eniro Polska, m.pf.pl, Panorama Firm, Zorientuj się w okolicyDział Kreacji Eniro Polska przygotował kampanię promującą rozwiązania mobilne Panoramy Firm – aplikacje na iPhone’y oraz telefony z Androidem, oraz wyszukiwarkę m.pf.pl dla pozostałych komórek.

Przygotowano dwa typy reklam – na billboardy oraz słupy reklamowe. Na umieszczonych przy głównych ciągach komunikacyjnych słupach reklamowych znajdują się specjalne fotokody, po zeskanowaniu których użytkownik telefonu może pobrać aplikację odpowiednią dla posiadanego modelu komórki lub wejść bezpośrednio na stronę wyszukiwarki mobilnej m.pf.pl.

O kampanii wypowiada się Wojciech Komosa, Kierownik Komunikacji i Grupy Produktów:

„Przygotowując kreację skoncentrowaliśmy się głównie na skojarzeniu marki Panorama Firm z wyszukiwaniem lokalnym w dowolnym miejscu. Dzięki rozwiązaniom mobilnym (aplikacje na iPhone’y oraz telefony z Androidem czy mobilna wyszukiwarka m.pf.pl) użytkownik ma stały dostęp do informacji lokalnych, niezależnie tego, gdzie znajduje się w danym momencie. W nowej kampanii stawiamy na interakcję z użytkownikiem – dzięki kodom QR pobranie aplikacji lub wypróbowanie mobilnej Panoramy Firm jest proste i szybkie. Zadbaliśmy o to, aby fotokody rozmieszczone na słupach reklamowych znajdowały się na wysokości pozwalającej na wygodne skanowanie i prowadziły do aplikacji mobilnej bądź wyszukiwarki. Oprócz kampanii outdoorowej planujemy działania w Internecie oraz w mediach mobilnych”.

Kampanię przygotował Dział Kreacji Eniro Polska. Pierwsze materiały pojawiły się w Warszawie, następnie kampania obejmie zasięgiem całą Polskę.

Informacje dodatkowe o firmie Eniro Polska:

Eniro jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Zarówno firmy, jak i konsumenci mogą, za pośrednictwem produktów Eniro, w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi oraz dokonać ich zakupu, niezależnie od preferowanego sposobu wyszukiwania: przez Internet, telefon komórkowy czy katalog. Reklamodawcy mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym konsumentom, pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Spółka jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie od 2000 r. i zatrudnia łącznie w krajach skandynawskich oraz Polsce 3 600 pracowników. W 2011 r. przychody firmy wyniosły 4,323 mln koron szwedzkich, a EBITDA (zysk operacyjny przed odsetkami, amortyzacją i podatkami) osiągnęła 991 mln koron szwedzkich. Siedziba Eniro mieści się w Sztokholmie. Więcej informacji o firmie na eniro.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu