Avon Partnerem Strategicznym akcji „Piersi w mieście”

W ramach Jubileuszu 25-lecia Amazonki Warszawa-Centrum organizują 8 września 2012 r. akcję promującą zdrowie kobiet „Piersi w mieście”. Partnerem strategicznym jest firma Avon w ramach prowadzonej od 14 lat kampanii „Avon kontra Rak Piersi”.

Akcja rozpocznie się 15. Jubileuszowym Marszem Różowej Wstążki. W ramach przedsięwzięcia powstanie Miasto Zdrowia i Urody przed wejściem głównym Pałacu Nauki i Kultury, gdzie będzie można wykonać USG, mammografię, skonsultować się ze specjalistami, nauczyć samobadać piersi i uzyskać wiele ciekawych wskazówek jak zdrowo i pięknie żyć – w akcji wezmą udział m.in. makijażyści Avon, brafitterki, oraz dietetycy.

„Obchody naszego Jubileuszu będą podsumowaniem dotychczasowej walki z rakiem piersi, w jakiej od wielu lat wspiera nas firma Avon za pośrednictwem akcji Avon kontra Rak Piersi. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę i skuteczne wsparcie” – mówi Elżbieta Kozik, prezes Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa Centrum.

„Avon Cosmetics Polska od 14 lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Amazonki Warszawa-Centrum i współorganizuje akcje promujące zdrowie Polek. Chcemy pokazać, że troszczymy się o kobiety nie tylko pod względem ich urody, ale i zdrowia, oraz że profilaktyka to podstawa w walce z rakiem piersi” – powiedziała Ewa Masny-Januszewska, PR & Advertising Manager Avon Cosmetics Polska.

Akcja „Piersi W Mieście” organizowana jest przez Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum oraz Avon kontra Rak Piersi przy wsparciu agencji Konkret PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu