Przejdź do treści

Ruszyła wyprawa na Wyspy Skarbów po nagrody warte ponad 251 tys. zł

Nowoczesne telefony, tablety, doładowania pre-paid i voucher turystyczny o wartości 50 tys. zł to tylko niektóre nagrody czekające na uczestników wyprawy na Wyspy Skarbów. Nowa loteria firmy Blue Media przeznaczona jest dla klientów Orange. Wystarczy doładować telefon i zgłosić swój udział w zabawie.

Szansę na atrakcyjne nagrody mają klienci Orange, którzy doładują telefon na minimum 25 zł korzystając m.in. z zasileń dostępnych wewnątrz bankowości elektronicznej lub ze strony doladowania.orange.pl i zgłoszą swój udział na stronie www.wyspyskarbow.pl. Im większa kwota doładowania tym więcej losów biorących udział w loterii.

W trakcie trwania wyprawy odbędą się 3 losowania. Do wygrania są m.in: telefon Samsung Galaxy SIII i HTC Wildfire, iPady, gotówka i doładowania telefonów oraz startery Orange. Finałowa nagroda to voucher turystyczny warty 50 tys. zł, o który powalczą uczestnicy wszystkich edycji Wysp Skarbów.

Loteria „Wyspy Skarbów” organizowana jest przez sopocką firmę Blue Media. W zabawie udział biorą doładowania zrealizowane między 1 września, a 30 listopada 2012 r. Pierwsze losowanie odbędzie się 19 października. Regulamin dostępny na stronie www.wyspyskarbow.pl.

Loteria prowadzona jest na podstawie zezwolenia Dyrektora Izby Celnej w Gdyni.

Blue Media SA należy do najbardziej innowacyjnych firm technologicznych w Polsce. Spółka dostarcza systemy dla banków oraz instytucji finansowych. Koncentruje się na obsłudze platform transakcyjnych, do których należą doładowania kart pre-paid, bankowe SMS-y, pożyczki online, ubezpieczenia przez Internet oraz płatności i przelewy międzybankowe. Blue Media przetwarza rocznie 100 mln operacji finansowych i autoryzacyjnych, a z jej usług korzysta ok. 2,5 mln klientów każdego miesiąca. Firma istnieje od 1999 r. i zatrudnia obecnie ponad 70 osób.