Przejdź do treści

Jesienny Festiwal Nagród w NoVa Park

Już 8 września 2012 roku w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park rusza wielki Jesienny Festiwal Nagród – loteria z nagrodami za zakupy dokonane w NoVa Park.

Za każde wydane 100 złotych klienci otrzymują specjalny kupon, upoważniający do odbioru atrakcyjnych upominków. W mistrzowskiej puli nagród jest aż 60 000 złotych. Każdy, kto weźmie udział w zabawie, która potrwa do 30 września może liczyć na wygraną.

Zasady Jesiennego Festiwalu Nagród są bardzo proste. Wystarczą jedynie trzy kroki, aby sięgnąć po wygraną:

  • Krok 1: Zrób zakupy za minimum 100 zł w Centrum Handlowym NoVa Park i zachowaj paragony (można łączyć maksymalnie 3 paragony z jednego dnia).
  • Krok 2: Odbierz kupon od hostessy lub w Punkcie Odbioru Nagród.
  • Krok 3: Codziennie sprawdzaj swój kupon w każdym z 4 kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego NoVa Park.

Każdy kupon to możliwość wzięcia udziału nawet w 32 losowaniach. Do wygrania w Jesiennej Loterii z Nagrodami są: karty podarunkowe o wartości 25, 50, 100, 300 i 1000 złotych oraz słodkie niespodzianki.

Klienci, którym udało się wygrać nagrodę, mogą odebrać wydrukowany w kiosku kupon upoważniający do odbioru upominku. Osoby, które nie wylosują bonu pieniężnego lub kuferka pełnego łakoci, otrzymają zniżki i specjalne oferty promocyjne obowiązujące w sklepach i punktach usługowych na terenie Centrum Handlowego NoVa Park. Klienci sami wybierają interesującą ich propozycję rabatową z dostępnych na ekranie kiosku multimedialnego. Wraz z wydrukowanym kuponem z logo sklepu udają się do właściwego salonu w celu realizacji wybranej oferty.

„W Jesiennym Festiwalu Nagród każdy wygrywa. Wystarczy jedynie wykonać trzy proste kroki, aby zdobyć wyjątkowe karty podarunkowe czy kuferek pełen słodkości lub skorzystać z atrakcyjnych ofert rabatowych przygotowanych przez najemców NoVa Park. Zrób zakupy za minimum 100 złotych i wejdź do gry o cenne nagrody. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w naszej loterii” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Jesienny Festiwal Nagród potrwa do 30 września 2012 r. Szczegóły loterii dostępne są na stronie internetowej NoVa Park – www.nova-park.pl.

Informacje o firmie

1 Caelum Development, Futureal, Marcin Żelazny, NoVa ParkGaleria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.