eSKY.pl oferuje podróż do Szwajcarii

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl wraz z Switzerland Tourism przy Ambasadzie Szwajcarii w Polsce ogłaszają konkurs dla użytkowników Facebooka, pod hasłem: „Podróż do Szwajcarii może być Twoja!”. Zabawa rozpoczęła się 4 września i będzie trwała do 30 września 2012. Zwycięzca otrzyma dwa bilety do Szwajcarii oraz voucher hotelowy do wykorzystania przy rezerwacji noclegu w tym państwie.

– Już po raz trzeci na przestrzeni ostatniego roku podjęliśmy współpracę ze Switzerland Tourism, której głównym celem jest promowanie Szwajcarii wśród Polaków. Za każdym razem staramy się zaprezentować inne walory tego niezwykłego kraju, tym razem naszą komunikację skupiamy wokół tematu wody – wyjaśnia Łukasz Neska z serwisu eSKY.pl – Konkurs, który wspólnie realizujemy jest bardzo prosty i opiera się na mechanizmie puzzli. Pomyśleliśmy, że to dobry sposób na to, by zwrócić użytkownikom Facebooka uwagę na to, jak piękna jest Szwajcaria – dlatego ich zadanie polega na układaniu elementów zdjęć zrobionych w tym kraju.

Chcąc wziąć udział w zabawie, należy zarejestrować się w aplikacji znajdującej się na fan page firmy eSKY.pl: https://www.facebook.com/eskypl/app_148842091923189, a następnie ułożyć choć jedne puzzle. Trzy poziomy trudności umożliwiają zabawę tym bardziej i mniej zaawansowanym graczom. Uzyskany przez zawodników czas jest przeliczany na punkty, a one pozwalają wyłonić zwycięzców. Każdego dnia będą przyznawane nagrody dzienne dla tych osób, którym uda się uzyskać najlepsze wyniki. Pod koniec zabawy zostanie wyłoniony laureat nagrody głównej – osoba, która uzyska najwięcej punktów. Otrzyma on podwójny bilet lotniczy do Szwajcarii, którego fundatorem jest linia lotnicza SWISS, i voucher hotelowy o wartości 1 000 PLN do wykorzystania przy rezerwacji noclegu w tym kraju.

Osoby biorące udział w zabawie będą walczyły o:

 • Nagrody dzienne: materiały promujące Szwajcarię
 • Nagrody główne, wśród których poza biletem do Szwajcarii i voucherem o wartości 1 000 PLN znajdują się:
  • Podwójny 4 dniowy Swiss Passy w 1 klasie
  • Skarpetki narciarskie firmy Rohner
  • Albumy o Szwajcarii
  • Plecaki turystyczne
  • Pen drive Rail Europe
  • Magazyny wakacyjne „Szwajcaria. Lato 2012”

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną, z tym że otrzymanie jej, nie dyskwalifikuje go w walce o nagrodę główną. Lista laureatów zostanie opublikowana do 15 października 2012 roku, następnie do października firma oczekuje na dane kontaktowe, by do końca listopada móc wysłać nagrody.

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych sprzedających produkty turystyczne. Prowadzony jest przez spółkę eSKY.pl SA z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne centrum obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup ofert biur podróży, biletu lotniczego (linii regularnych, tanich oraz czarterowych), rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najbardziej nowoczesna technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu