Przejdź do treści

DTZ i UGL Services pod jedną marką

1 DTZ, DTZ a UGL company, Richard Leupen, Robert Shibuya, UGL LimitedFirma UGL Limited (ASX: UGL) ogłosiła dzisiaj, że należące do niej firmy UGL Services i DTZ, które świadczą usługi na rynku nieruchomości, będą działały pod jedną marką.

Od 5 września 2011 roku, kiedy to firma UGL została właścicielem DTZ, firmy zajmujące się świadczeniem usług na rynku nieruchomości i wchodzące w skład UGL Limited funkcjonowały pod markami DTZ i UGL Services. Z połączenia DTZ i UGL powstała jedna z największych na świecie globalnych spółek świadczących usługi na rynku nieruchomości z rocznymi przychodami na poziomie 2 miliardów dolarów.

Utworzenie jednej marki to jeden z najważniejszych kroków w realizacji naszej strategii działania na rynku nieruchomości: stworzenie w pełni zintegrowanej, globalnej firmy, która znacząco wpłynie na kształt rynku – mówi Richard Leupen, UGL’s Managing Director & CEO.

Pozostanie przy nazwie DTZ podkreśla wartość tej marki – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nieruchomości, której historia sięga 1784 roku. To również wykorzystanie wysokiej świadomości rynku, co do specjalistycznych usług świadczonych przez DTZ. Nowa marka powstała poprzez połączenie nazwy DTZ z korporacyjną tożsamością UGL, łączy kompetencje DTZ z finansową siłą UGL i wiodącą pozycją UGL w zakresie zintegrowanych usług facility management – dodaje Richard Leupen.

Od dziś usługi z zakresu nieruchomości będziemy świadczyć jako firma DTZ. Stajemy się wiodącą na globalnym rynku firmą zatrudniającą ponad 47 tysięcy osób na terenie 52 krajów. Stawiamy na ekspansję i inwestycje w nasz biznes skupiając się jednocześnie na dostarczaniu najwyższej jakości usług naszym klientom. Już teraz czerpiemy zyski z połączenia firm i cieszymy się z kolejnych możliwości, które są przed nami – podsumowuje Richard Leupen.

Siedziba DTZ pozostaje w Los Angeles, w USA. Prezesem DTZ jest Robert Shibuya.

DTZ a UGL company to globalny lider w zakresie usług na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, zintegrowane usługi z zakresu property i facility management, doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, doradztwo inwestycyjne, wyceny, doradztwo inwestycyjno-budowlane. Dodatkowo dzięki najwyższej jakości usługom z zakresu badań i doradztwa rynkowego dostarczamy naszym klientom wiedzy na temat globalnych i lokalnych rynków. Prognozujemy rozwój sytuacji i trendów na rynkach, przez co wspomagamy naszych klientów w podejmowaniu najlepszych, długoterminowych decyzji. DTZ zatrudnia 47 000 osób wliczając w to podwykonawców, którzy pracują poprzez sieć 217 oddziałów zlokalizowanych na terenie 52 krajów. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.dtz.com.