Świat nowych technologii w Centrum Handlowym Osowa

Turniej wirtualnej siatkówki plażowej, wyścigi rajdowe czy strzelnica laserowa to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku w ramach niezwykłego eventu „Wirtualny Świat”. Już w najbliższą sobotę 8 września w godzinach 13:00-17:00 rodziny, które odwiedzą gdańską galerię przekonają się o niezwykłych możliwościach współczesnej technologii.

1 Agnieszka Wojtaszczyk, CH Osowa, Godziny dla Rodziny, River Raid, Wirtualny Świat„Wirtualny Świat – Virtual Day” to kolejne wydarzenie z cyklu „Godziny dla Rodziny” organizowane raz w miesiącu przez Centrum Handlowe Osowa. Tym razem galeria przygotowała nie lada gratkę dla miłośników nowych technologii i wirtualnych gier. Podczas eventu każdy fan Play Station Move i XBOX Kinect będzie mieć okazję spróbować swoich sił w licznych konkurencjach. Dla wielbicieli sportowych emocji dostępne będą konsole z wirtualnym turniejem siatkówki plażowej, dla amatorów czterech kółek – wyjątkowe wyścigi rajdowe, a dla każdego, kto ma sokoli wzrok – laserowa strzelnica.

Ponadto, najmłodsi klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli zmierzyć się o tytuł Cybermistrza oraz Króla i Królowej szybkości oraz refleksu w dynamicznych zawodach na refleksomierzu „Batak”. Osoba, która w ciągu jednej minuty wykaże się największą zwinnością wygrywa. Dodatkową atrakcją będzie kultowa gra RIVER RAID, wydana na komputer Atari w latach 80’ ubiegłego wieku, w którą z pewnością będą chcieli zagrać starsi miłośnicy gier komputerowych.

„Wirtualny świat towarzyszy nam na co dzień a przygotowany event ma na celu pokazanie jak bardzo się rozwinął. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możliwe są interaktywne zabawy łączące każde pokolenie – przykładem jest gra BUZZ!, w której całe rodziny mogą sprawdzić swoją wiedzę bez względu na wiek. Zapraszamy wszystkich miłośników gier i nowych technologii w najbliższy weekend do CH Osowa” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„Godziny dla Rodziny” to cykl tematycznych, weekendowych spotkań organizowanych w Centrum Handlowym Osowa. Ważną częścią akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, będący formą nagrodzenia klientów, którzy zdecydowali się spędzić swój wolny czas w CH Osowa. Polega on na zebraniu jak największej liczby pieczątek na specjalnej karcie – 1 pieczątka za udział w jednym evencie oraz wymyśleniu najlepszego hasła oddającego charakter całego cyklu akcji „Godziny dla Rodziny”. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz miesięcznik Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „Wirtualny Świat – Virtual Day”:

 • 13:00-13:15 – uroczyste rozpoczęcie imprezy
 • 13:15-13:35 – zajęcia ruchowe przy użyciu Play Station Move oraz XBOX Kinect
 • 13:35-14:00 – BUZZ! – interaktywny quiz
 • 14:00-14:30 – Król i Królowa szybkości oraz refleksu, czyli dynamiczne zawody na refleksomierzu „Batak”
 • 14:30-15:00 – wyścig rajdowy na WII, Sokole oko (strzelnica laserowa), powrót do przeszłości (RIVER RAID na Atari)
 • 15:00-15:25 – turniej wirtualnej siatkówki plażowej – XBOX Kinekt
 • 15:25-15:45 – BUZZ! – interaktywny quiz
 • 15:45-16:05 – Król i Królowa szybkości oraz refleksu, czyli dynamiczne zawody na refleksomierzu „Batak”
 • 16:05-16:20 – wyścig rajdowy na WII, Sokole oko (strzelnica laserowa), powrót do przeszłości (RIVER RAID na Atari)
 • 16:20-16:55 – wybieramy CYBERMISTRZA – konkurs na konsolach
 • 16:55 – podsumowanie zabawy

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu