Przejdź do treści

Noclegowo.pl wspiera zbiórki dla potrzebujących

Natanek, Zosia, Kubuś – to imiona dzieci, których leczenie jeszcze w tym roku planuje wesprzeć serwis Noclegowo.pl. W sierpniu tego roku ruszyła akcja charytatywna wspierająca portal Siepomaga.pl – zajmujący się pomocą najbardziej potrzebującym.

Akcja przeznaczona jest dla klientów Noclegowo.pl, którzy mogą przekazać uzyskane w serwisie punkty reklamowe na cele charytatywne.

Potrzebujących jest wielu dlatego w każdym miesiącu noclegowo.pl dołącza do innej zbiórki.

W sierpniu zostały zebrane fundusze na 3 letniego Natanka, który jako wcześniak przeszedł wiele ciężkich chorób. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację dziecka. Natomiast we wrześniu Noclegowo.pl pomoże 3 letniej Zosi z dziecięcym porażeniem mózgowym, która wymaga stałej rehabilitacji. Ta akcja to prosty sposób, by zachęcić naszych klientów do otwarcia serca na innych – mówi Mateusz Goliat z Noclegowo.pl – w praktyce użytkowników serwisu to nic nie kosztuje, a dzięki temu mamy wspólny, realny wkład w pomoc potrzebującym.

Każdy klient Noclegowo.pl podczas dokonywania płatności za abonament ma możliwość zaznaczenia opcji “chcę przeznaczyć punkty na cele charytatywne”, a portal w jego imieniu przekaże wpłatę na wybraną akcję charytatywną. Wynajmujący za każde wydane 10 zł otrzymuje 1 pkt reklamowy. Zdobyte punkty można wykorzystać na opłacanie dowolnych usług w serwisie, lub przeznaczyć na wspomaganie podopiecznych Siepomaga. Jeden punkt to równowartość jednego złotego. Darczyńcy sami decydują o tym czy chcą widnieć w zakładce “ofiarowali pieniądze” jako osoby publiczne czy wolą pozostać anonimowi.