Cukierki z miodem Manuka MGO™ Produktem Roku DlaZdrowia.pl 2012

Tytuły Produkt Roku DlaZdrowia.pl przyznawane są w ramach plebiscytu organizowanego przez portal dlazdrowia.pl. W tym roku wśród wyróżnionych produktów znalazły się Cukierki na gardło z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem BIO 30.

Do plebiscytu zgłoszonych zostało 108 produktów, w trzech kategoriach: produkt spożywczy, produkt kosmetyczny oraz produkt farmaceutyczny. Jako pierwsi wyboru dokonali internauci. To oni wybrali finałową 15-stkę, podczas glosowania on-line. W każdej kategorii wytypowali 5 produktów, które ich zdaniem zasługiwały na wyróżnienie. Wśród produktów wytypowanych w kategorii produkty farmaceutyczne znalazły się cukierki na gardło z miodem Manuka MGO™ 250+ oraz Propolisem BIO 30. To suplement diety przynoszący ulgę w przypadku uczucia dyskomfortu w gardle i chrypki oraz pozytywnie wpływający na odporność.

Drugim etapem plebiscytu były obrady jury. Każdy produkt mógł zdobyć maksymalnie 25 punktów. Cukierki z miodem Manuka otrzymały 20 punktów i zdobyły 3 miejsce w swojej kategorii.  – To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Dowodzi, że nasze produkty są doceniane zarówno przez naszych klientów i szerokie grono odbiorców, jak i przez specjalistów zajmujących się zdrowiem i suplementacją diety. – mówi Maciej Olczyk, prezes firmy Propharma Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora miodów i produktów z miodem Manuka MGO™.

Cukierki na gardło z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem BIO 30 to jeden z wielu produktów znajdujących się w ofercie firmy Propharma. Oprócz wyróżnionego suplementu firma zajmuje się też sprzedażą miodów Manuka MGO™ o wysokim i bardzo wysokim stężeniu methylglyoxalu oraz wielu innych produktów z miodem Manuka MGO™ –syropów, miodów wzbogacanych i kosmetyków.

Miód Manuka MGO™ oraz Cukierki na gardło z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem BIO 30 można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.miodymanuka.pl.

Manuka Health to nowozelandzka marka produktów spożywczych i suplementów diety zawierających unikalne, naturalne składniki, występujące jedynie na terenie Nowej Zelandii. Manuka Health jest pionierem w zakresie rozwoju innowacyjnych naturalnych produktów pochodzenia pszczelego. Produkty marki Manuka Health New Zealand zawierają znane ze swoich wyjątkowych właściwości składniki –  Miód Manuka MGO™, Propolis BIO30™ oraz Mleczko Pszczele Royal Jelly. Na terenie Polski dostępny jest szeroki wybór Miodów Manuka MGOTM o wysokiej i bardzo wysokiej zawartości methylglyoxalu, suplementy diety zawierające Miód Manuka MGOTM, kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz nowozelandzki, najsilniejszy na świecie czysty Propolis BIO30™, a także kosmetyki z miodem Manuka. Miody Manuka MGOTM oraz inne produkty Manuka Health New Zealanddostępne są w Polsce od 2008 roku w wyłącznej dystrybucji firmy Propharma, właściciela serwisu miodymanuka.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu