Przejdź do treści

Tańsze abonamenty i usługi Orange dla klientów biznesowych serwisu Domiporta.pl

Serwis Domiporta.pl nawiązał strategiczną współpracę z PTK Centertel, operatorem sieci Orange. Dzięki niej klienci abonamentowi Domiporta.pl (agencje nieruchomości) mogą skorzystać ze specjalnej oferty Orange dla Firm.

Oferta „Domiporta Orange” umożliwia abonamentowym klientom serwisu (agencje nieruchomości), korzystanie z atrakcyjnych pakietów na mobilny dostęp do Internetu oraz tanich rozmów telefonicznych na preferencyjnych warunkach. Aby z niej skorzystać wystarczy podpisać umowę na korzystanie z wybranej oferty abonamentowej Orange. Można to zrobić kupując nową aktywację, przedłużając dotychczasową umowę z Orange lub przenosząc do Orange numer telefonu z innej sieci. Do wyboru są dwa warianty ofert – bez telefonu oraz z nowoczesnym smartfonem Samsung Galaxy Note w cenie 499 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie wykupionego abonamentu w Domiporta.pl.

Domiporta.pl, dzięki współpracy z Orange, jest obecnie jedynym serwisem nieruchomości na rynku, który proponuje swoim klientom specjalną ofertę  umożliwiająca obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem biura nieruchomości.

– Misją portalu Domiporta.pl jest łączenie kupujących ze sprzedającymi nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom agencji nieruchomości, które są naszymi partnerami biznesowymi oraz uwzględniając jak ważny w ich funkcjonowaniu jest stały kontakt z klientami, dajemy im możliwość znacznego obniżenia kosztów prowadzenia działalności, dzięki strategicznemu partnerstwu z właścicielem marki Orange. Oferta dla naszych klientów zawiera preferencyjne, bardzo niskie stawki za rozmowy, a także pakiet transmisji danych i dostęp do Internetu. – mówi Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Trader.com (Polska) Przemysław Mańkowski.

Domiporta.pl jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych z branży nieruchomości w Polsce – według lipcowych wyników badania Megapanel PBI/Gemius z serwisu Domiporta.pl miesięcznie ponad 600 tys. użytkowników, którzy generują ponad 26 mln odsłon.