Milla Jovovich i kolejna odsłona „Resident Evil” na gigantycznych ekranach IMAX

Świat staczający się w niebyt, śmiertelny wirus i świadomość, że nigdzie nie jesteś bezpieczny! Już 14 września w trójwymiarze i na ogromne ekrany kin IMAX wkroczy superprodukcja „Resident Evil: Retrybucja”. Fani Milli Jovovich nie mogą tego filmu ominąć! Zobacz ostateczne starcie na gigantycznych ekranach kin IMAX i Cinema City. Nie przegap najmroczniejszej podróży w swoim życiu!

1 Cinema City, IMAX, Iwona Kuźnik, Milla Jovovich, Resident EvilPrzerażająca i bezwzględna korporacja, krwiożercze zombie i niesamowite efekty 3D! „Resident Evil: Retrybucja” – piąta odsłona kasowej serii, powstałej w oparciu o cieszącą się ogromną popularnością grą komputerową Resident Evil – przebojem wkracza na gigantyczne ekrany IMAX. Na widzów czeka niezwykła opowieść, a technologia wykorzystana w kinach IMAX sprawi, że kinomaniacy będą świadkami niezwykle realistycznej walki o losy świata. Efekty 3D z pewnością spotęgują największe ekrany w Polsce – mierzące aż 14 metrów wysokości i 24 metrów szerokości – które przeniosą widzów w zupełnie inny wymiar. Wrażenia na najwyższym poziomie gwarantowane!

„Wykorzystane w „Resident Evil: Retrybucja” efekty specjalne – oglądane na największych w Polsce ekranach IMAX – nadają filmowi głębszego wymiaru. Wprost z ekranu wypływają pociski, a krwiożercze zombie czyhają tylko na nasz nierozmyślny ruch! Widz będzie miał wrażenie, jakby razem z Millą Jovovich walczył o losy świata. To niesamowite. Zapraszam już dzisiaj do IMAX  i Cinema City!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Śmiertelny wirus “T” wyprodukowany przez Korporację Umbrella sieje spustoszenie na Ziemi, przekształcając populację ludzi w zastępy krwiożerczych zombie. Ostatnią i właściwie jedyną nadzieją ludzkości jest Alice – w tej roli seksowna Milla Jovovich, która na własną rękę podejmuje próbę namierzenia tych, którzy doprowadzili do rozprzestrzenienia się wirusa. Droga tropiciela wiedzie ją przez Tokio, Nowy Jork, Waszyngton D.C. po Moskwę. Losy ludzkości wiszą na włosku, a ostateczne odliczanie już się rozpoczęło. Przekonaj się na własne oczy, jak zakończy się nierówna walka z bezwzględną korporacją.

Już od 14 września „Resident Evil: Retrybucja” można oglądać w trójwymiarze na gigantycznych ekranach kin IMAX oraz Cinema City w całej Polsce. Film będzie wyświetlany z polskimi napisami.

ADRESY KIN IMAX:

  • IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)
  • IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)
  • IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)
  • IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)
  • IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)

INFORMACJE O KINACH IMAX®

Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

INFORMACJE O CINEMA CITY

Cinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu