Przejdź do treści

Fashion Blogger Fest

Pierwsza w Polsce konferencja poświęcona blogosferze modowej odbędzie się w Blue City 8 września. Przez cały dzień będzie można posłuchać o inspiracjach modowych i poznać tajniki pisania o modzie.

Specjaliści podpowiedzą, jak promować blogi i przybliżą zasady funkcjonowania w serwisach społecznościowych. To niepowtarzalna okazja do zintegrowania środowiska blogerów modowych oraz spotkania się z ekspertami ze świata mody. Organizatorem wydarzenia jest serwis Lula.pl

 

Podczas konferencji odbędą się również konsultacje z wizażystkami, ekspertami od kreowania wizerunku, będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcia w stylizacjach wybranych w show roomie przygotowanym przez najemców. W planach pokaz mody kolekcji New Yorker, Taily Weijl i Benetton i wiele innych atrakcji, z których będą mogli skorzystać uczestnicy konferencji, czyli blogerzy, eksperci, specjaliści od fotografii modowej, osoby zainteresowane modą prywatnie i zawodowo oraz przedstawiciele mediów. Żeby wziąć udział w konferencji jako uczestnik należy zarejestrować się na specjalnej stronie na portalu Lula.pl. Klienci Blue City, którzy pojawią się tego dnia w centrum handlowym, nie będą żałować. Będą mogli przysłuchać się wykładom, obejrzeć pokazy mody oraz skorzystać z niektórych atrakcji.

Program konferencji i informacje o rejestracji dostępne są na stronie http://lula.pl/lula/0,128175,12270142.html

1 Blue City, Lula.plCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.