Przejdź do treści

SeoFly ze wsparciem Good One PR

Z początkiem września, agencja Good One PR rozpocznie współpracę z nowym klientem – firmą SeoFly. Do obowiązków agencji należeć będą kompleksowe działania związane z PR, e-PR oraz social media.

SeoFly  specjalizuje się w usługach z zakresu marketingu internetowego dedykowanego dla biznesu. W swojej szerokiej ofercie, SeoFly zapewnia pozycjonowanie stron www, koordynowanie kampanii Adwords oraz profesjonalne audyty pod kątem bezpieczeństwa i atrakcyjności serwisu w wyszukiwarkach. Celem firmy jest zagwarantowanie usług dostosowanych do indywidualnej sytuacji oraz potrzeb klienta, co stanowi szczególną wartość w obliczu rosnącej liczby narzędzi i technologii dostępnych na rynku. Klientom zainteresowanym poprawieniem swoich wyników sprzedażowych umożliwia to optymalny wybór kanałów promocji oraz ograniczenie wydatków.

Umowa Good One PR z SeoFly została podpisana na czas nieokreślony. SeoFly nie korzystało wcześniej z usług agencji PR. Odpowiedzialnym za projekt z ramienia agencji będzie Korneliusz Smolik.